Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál a barátoddal emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátoddal emiatt?

Figyelt kérdés
A barátom videochaten maszturbált a volt barátnőjével. Nem a lány kereste fel. Nem tudom mit tegyek, két éve vagyunk együtt, együtt élünk. Szerinte ez nem megcsalás, mert a gyakorlatban nem történt semmi.

2019. okt. 21. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
persze,ez csak durvább lessz,te már nem vagy jó,elég neki.
2019. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem megcsalás... Max azért nem volt fizikai kontaktus, mert nem tudták megoldani, de azért inkább a volt nőjét fektetné meg.

Megalázó.

2019. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen megalázó. Nálam ez már nem férne bele, és szakítanék.
2019. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Nálam ez nem férne bele.
2019. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Igazából bármilyen kapcsolatot is tart az exével, repülne. Én nem vagyok ilyen liberális meg akármilyen jóindulatú, hogy toleráljam, ha valaki bármilyen szinten az exe valagában van. Annyi ember van, vannak barátai, családja, nem létezik, hogy az ex kell... Vagy ha az kell, én inkább elköszönök. Szerencsére nálunk ez mindkét oldalról természetes és magától értetődő.
2019. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Úgy értem, nem létezik, hogy az exszel muszáj tartani a kapcsolatot, akár csak beszélgetni vagy jópofizni is. Természetesen az amit írtál senki mással nem férne bele.
2019. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szakítanék, nem vagyok egy lábtörlő típus.
2019. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondolkoznek ezenm..meg kerdest irsz ki :d ne legyel buta
2019. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem történt semmi a gyakorlatban... Aztán majd nézel, mikor hirtelen nem tud elszámolni az idejével.
2019. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ebben nincs semmi. Néha én is az exbarátnőmnél alszom, csak mondjuk én nem vagyok olyan amatőr hogy lebukjak :D
2019. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!