Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Ma karácsonyi ajándékot akartam készíteni a páromnak,de ügyetlen voltam,leesett egy festékestégely amiben túl híg volt a festék,ezért összefröcskölt mindent a szobában. Feltakarítottam,de észrevettem,hogy három nagyobb csepp a párom diplomájára ment(a legfontosabb papír az életében) és bár megpróbálta eltüntetni,halványan örökre ott fog maradni. Még nem ért haza,de félek hogy szakítani fog velem emiatt. Ti elküldenétek a párotokat,ha egy olyan súlyú dolgotokat tönkretenne/maradandó nyomot hagyna rajta? Ha számít,két éve vagyunk együtt,én vagyok a lány.
2018. dec. 4. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ennyire félsz tőle?
2018. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mondanám,hogy félek tőle,de tudom mennyire fontos neki az az irat,azért is volt úgymond kiállítva a szobában,én pedig tönkretettem.
2018. dec. 4. 15:39
 3/18 anonim válasza:
100%
Az csak egy papír és véletlen volt. Am is a diploma belseje a lényeg és arra van szükség. Ha igazán szeret ezt ő is megerti. Elsőre lehet h kiakad de utána megerti
2018. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ezt hogy? Kirakja a szoba közepére a diplomát, hogy azt nézegesse vagy mi? :D Elég nagy barom, ah ez miatt szakít.
2018. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítanék.Ilyen miatt?? Ahhoz sokkal nagyobb dolgok kellenének hogy elküldjek valakit.
2018. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Ha a barátnőm összefestékezné a diplomámat, miközben nekem készít kézzel ajándékot, hát, én a sztratoszféra magasságából szarnám le a diplomát és örülnék, hogy a barátnőm kézzel akart nekem ajándékot készíteni.


Ez nagyjából egy egészséges, szerelmes férfi reakciója.

2018. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy ennyire félsz a barátodtól, meg ennyire nem bízol a kapcsolatotokban. Normális kapcsolatban ilyenért nem szokás szakítani. Amúgy bizonyos összegért biztos lehet kérni az oktatási hivatalban, hogy állítsanak ki új dokumentumot, ha az a pár csepp ekkora probléma.
2018. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól még elismerik
2018. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle,de ebből nem lehet másolatot előállítani,mert egy hivatásos szolgálati eskütételről van szó,ami a diplomájának felel meg,ezzel van a legnagyobb probléma,mind érzelmileg,mind a hivatása szempontjából egy pótolhatatlan papír.
2018. dec. 4. 15:54
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ha számít,két éve vagyunk együtt,én vagyok a lány."


Inkább az számít, hány éves vagy...

2018. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!