Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összejönnél úgy az exeddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél úgy az exeddel, hogy anno egy harmadik fél miatt ért véget a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hónapok, esetleg évek után újra összesodor titeket a sors. Tudnátok ennek így esélyt, tiszta lapot adni, vagy felejtős?

Esetleg tapasztalata van-e valakinek ilyen szituációról?


2021. jan. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sosem tudnék benne megbízni. Szamár meg nem leszek. Keresse meg a lovát, engem meg hagyjon nyugodtan élni.
2021. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A magam részéről nem. Nekem most lett vége (hasonló okokból, most már exem botlott), pár napja még nem arról volt szó hogy újrakezdjük, de végül ő nem akarta. Igyekszem a magam részéről a jövőbe tekinteni, beláttam, hogy nekem sokkal jobb így most. Bár azt mondom: A kapcsolatunkban jól éreztem magam, újra nem kezdeném. Ha lesz ismét párom, az nem ő lesz. Ha már egy alkalommal nem voltam elég jó, akkor húztam egy vonalat, és annyi.
2021. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.

Főleg hogy egy harmadik fél miat ölt meg mindent köztünk..

2021. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
B+ *most exem botlott... 😆😆😆
2021. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!