Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan aki egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki egy harmadik fél miatt szakított a párjával?

Figyelt kérdés
esetleg megromlott a kapcsolatuk és egy harmadik fél miatt sikerült lépni?

2015. júl. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, hogy konkrétan 3. félnek számít e ebben az esetben a jelenlegi párom. Ill. férjem.

Előtte 2 évig voltam együtt egy sráccal, de az utolsó hónapok már nagyon erőltetettek voltak. Azért hozzá kell tennem, hogy ismertem a férjemet, haverok voltunk és nagyon sokszor került szóba, v találkoztunk vele. De ez részemről nem volt tudatos, ill. nem azért vontam be a minden napokba, mert ki akartam vele kezdeni. Aztán rájöttem, hogy a barátom megcsalt. Én egyből ennek a "haveromnak" szóltam, h jó lenne valakivel beszélgetni, kikapcsolni (bár igazán meg sem lepett, h megtudtam mindezt, mert az előtte lévő hónapok már nagyon sok veszekedéssel teltek). Eleinte csak találkozgattunk minden hátsó szándék nélkül, míg ő hozta fel a dolgot, h többet érez. Így alakultunk szépen és ma már 7 éve házasok vagyunk :)

2015. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen volt, a párom elkezdett elhanyagolni, azt hittem másik nő, de nem volt ilyesmiről szó...és közben megismerkedtem egy jó barátom testvérével és elkezdtünk dumálni, majd elhagytam a páromat és pár napra találkoztunk, hogy jobb kedvem legyen. Nem mondom, hogy miatta de biztos közre játszott az, hogy végre valaki törődik velem stb.
2015. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hogy tudtad magad rávenni a szakításra utolsó? te attól még szeretted hogy vége lett?
2015. júl. 29. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, több vita is volt már a végén, már nem volt kedvem mindenhová elmenni vele, kezdett inkább teher lenni de leginkább a viták, aztán munkahelyemre jött egy új srác aki kedves volt velem, mindig megdicsért h milyen csinos vagyok, flörtölt is velem néha, aztán akkor úgy döntöttem, hogy nem csak a párom az egyetlen férfi a földön, aztán szakítottunk, és rá pár hétre jött megint ez a srác, és akkor már megkérdeztem h nincs e kedve meginni valamit, és elmeséltem mindent.
2015. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és te hogy élted meg a szakítást? hosszú kapcsolat volt? nehéz volt kimondani?
2015. júl. 29. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:

majdnem 4 éves kapcsolat volt, igazából mivel az utóbbi idő már nem volt a legjobb így felszabadultnak éreztem magam végül, ha lehet így fogalmazni.

Annyit mondtunk csak, hogy itt az ideje h vége legyen és ennyi.

Aztán ugye felvettem újra a kapcsolatot a sráccal.

2015. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!