Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy élnétek meg, ha az, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élnétek meg, ha az, akit szerettetek minden ok (hiszti, jelenet, számonkérés stb.) NÉLKÜL az alábbi mondatot mondaná nektek?

Figyelt kérdés
"Nincs veled semmi baj, de túl érzékeny vagy, és én utálom a túlérzékeny embereket."

2021. jan. 17. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezném, hogy akkor miért jött egyáltalán össze velem.
2021. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Először felhúznám magam, aztán elgondolkodnék, hogy mi lehet az alapja.

Én azért párszor már szembesültem jogos kritikával, bár az sem mindegy hogyan van megfogalmazva.

2021. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Felejtsd el őt minél előbb és ismerkedj másokkal, akik ilyen lányt akarnak, de azért ügyelj arra is, hogy nezdj el sírni vagy felhúzni az orrod minden kis apróságon.

Ne félj, megy ez, menni fog!

2021. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3: ... ne kezdj el sírni...
2021. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Rákérdeznék, hogy ez a(z állítólagos) tulajdonságom milyen, számára látható / érzékelhető jelekben nyilvánul meg részemről.
2021. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Meglepődnék, mert az érzékeny oldalamat csak a párom ismeri, tőle meg furcsa lenne, ha öt év után találná ki, hogy ez probléma. De nem folytanám magamba továbbra sem az érzéseimet, ami nekem fáj, azt kimutatom, különben felemészt.
2021. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy? Vagy lány?
2021. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az utálkozás rombolja a személyiséget. Az én szerettem nem mond ilyet:)
2021. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
2021. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már a mondat első része árulkodó " nincs veled semmi baj ". Ilyet akkor mond valaki,ha már egyáltalán nem érdekled, vagy más van a láthatáron.

Az, hogy utálkozik, az arról árulkodik,hogy voltak érzelmei,de már kihűltek...illetve arról, hogy nem úgy ugráltál,ahogy ő elvárta.

Ha bántja az érzékenységed, akkor pedig valószínű ő is ilyen legmélyen,de nem vállalja fel,vagy színészkedett eddig.

Mert nagy többségben azt "utáljuk" egy emberben,ami magunkban is megvan, elnyomva,de nem tudjuk átélni, vagy elnyomjuk.


De ennek az embernek az életedben nincs helye, akárki is, ugye ezzel tisztában vagy ?

2021. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!