Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhányan hogy mernek számonkér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan hogy mernek számonkérni valakit, hogy az lefeküdt ezzel-azzal, vagy kivel mi volt közte, bezzeg vele meg semmi?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen van, hogy egy illető kinéz magának valakit. A célszemély nem vevő az illetékesre, mire az előránt korábbi dolgokat, hogy bezzeg a Bélával, meg a Ferivel, meg a többiekkel ez volt, meg az volt...

Egyrészt milyen jogon, másrészt amúgy is, mi köze hozzá?

(Nem kell hozzátennem, többnyire az ellenkező nemnél sikertelen emberkékre jellemző...)



2020. jún. 7. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy vannak vele, hogyha pár emberrel lefekudtel akár egyéjszakás, akar szexkapcsolat, akkor vele miért ne. Es ilyenkor elohuzza ezt a kartyat.
2020. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez a hozzáállás. Szeretik bemagyarázni, hogy a másik biztos gazdagabb volt, vagy kigyúrtabb, velük pedig kizárólag azért nem vekszik le, mert felszínes ribi. Önsajnálat, önbecsapás, felelőség áthárítása, kifogáskeresés, ostobaság.
2020. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem mondom el senkinek, hogy kivel voltam előtte, vagy hány kalandom vagy egyéjszakásom volt.. Mert sokszor megjártam hogy a másik a fejemhez vágta hogy " de hát ha már volt egyéjszakásod, akkor velem miért nem? Mi nem tetszik bennem? Én nem vagyok elég jó? " .... Persze az ilyen egy az egybe kuka.
2020. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
igazuk van. ramdom jóskával lefekszel aztán vele meg nem. hogy van pofád
2020. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, mindezt úgy, hogy kapcsolatban élek, és nem feltétlen egyéjszakásokra irányul a hiszti, hanem nagyrészt exekre....
2020. jún. 7. 17:16
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
A dolog nem bonyolult, de nehéz megérteni, ha a kérdés is csúsztatás.
2020. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogy neked nem világos valami, még nem feltétlenül csúsztatás... Bár a gyk maga az incelek gyűjtőhelye, pont itt ezt valóban kár volt megkérdeznem... 😏
2020. jún. 11. 14:54
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező neked nehéz megérteni a dolgokat, ha csúsztatsz már a kérdésedben is:)
2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem jobban tudom, mit kérdeztem, csúsztatás nélkül.

(Egyesek meg csúsztatnák, ha lenne hova, de nincs rá lehetőség, ettől a hatalmas frusztráció....)

2020. jún. 11. 16:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen csúsztatás nincs a kérdésben. A jelenség létezik és semmi esetre sem tolerálandó.
2020. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!