Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély az újrakezdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély az újrakezdésre ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal mert nem volt elég érzelmes. Nem volt hosszú kapcsolat. Amikor megismertem álompasinak tűnt. Sokat elért önerőből, lakás, autó, jó munkahely. Számomra fontos mert nekem is megvannak ezek...igaz engem sokat segítettek a szüleim...őt nem mert szegény családban nőtt fel. Ugyanakkor sportos, nem dohányzik, ritkán iszik, teljesen el tudja látni magát.

Egy kicsit belegondolva bánom, hogy nem adtam több időt a kapcsolatnak, mert hosszú ideje már, hogy egyedül él és talán csak időre volt szüksége, hogy befogadjon egy társat az életébe.

Szakításkor egy kicsit sokmindent hozzávágtam de ő mégis csak annyit mondott, hogy rendes lány vagyok, talán csak nem illünk össze...bosszantóan nyugodt volt.

Eltelt két hónap mióta szakítottunk...ő nem keres. Lenne értelme, hogy én keressem őt?


Én 28 éves vagyok, ő 31.


2021. jan. 23. 19:52
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nein.
2021. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak magadat égetnéd vele, hogy annyira határozatlanka vagy, hogy azt sem tudod mit akarsz.

Nálam nem venné jól kimagát. Nem szeretem az ilyen csiki-csuki embereket akik akkor keresik a lehetőségeket, amikor már lemondott róla. Utána, meg megint eldob, amikor épp rájön!


Tanulj meg élni a döntéseiddel! Bízz magadban és abban, hogy nem csak egy menstruációs válság miatt mondtál búcsút a párodnak! Ha pedig mégis akkor tanuld meg kezelni.

2021. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Így hogy kiraktad, miből gondolod hogy érzelmesebb lenne.


Sokat elért önerőből, lakás, autó, jó munkahely. Számomra fontos mert nekem is megvannak ezek...igaz engem sokat segítettek a szüleim...őt nem mert szegény családban nőtt fel.


Azért ezen fennakad a szemem, hogy olyat vársz el a pasit ól amit neked a segged alá tettek.

Szegény srác jobban jár nélküled..

2021. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hajó már elúszott, még azt hiszed ezek után rád vágyik?

Hisz írtad, hogy értelmes, normális.


Látszik az is ahogy elváltatok.

Ő éretten kezelte, te meg hisztiztél.


Az ilyen csajok miatt hülyülnek meg a pasik ám.


26/L

2021. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, szerintem van annyira karakán, hogy nem foglalkozik veled. Erősebb mint te, ez bánt téged. Nincs esélyed szerintem.
2021. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért én is sokat dolgoztam, hogy mindenem meglegyen.


Talán kicsit hisztiztem de nagyon csalódott voltam mert én valóban szerettem volna ezt a kapcsolatot.


Attól félek, hogy ennyi idősen már nem kapok ilyen férfit.

2021. jan. 24. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt már elszúrtad, lehet hogy nem, már nem vagy olyan fiatal. Így jártál...
2021. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
Hàt egy 28éves, gyermektelen nőnek azért még van lehetősége pàrtalàlàsra.
2021. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak fogynak a normálisak
2021. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezt akkor lehetett volna esetleg végiggondolni. Szerintem sem fogsz ilyen férfit kapni ilyen viselkedéssel.
2021. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!