Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet-e esély újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e esély újrakezdeni?

Figyelt kérdés

A barátnőm 1hete szakított velem.

Amit tudni kell ő 25 én 26 éves vagyok fél évig voltunk együtt.

Azt kell tudni róla hogy ő nagyon introvertált én nem annyira és emiatt sajnos voltak vitáink amire én szakítás után jöttem rá.

Olyan problemák voltak csak úgy nem akart velem lenni és én emiatt úgy éreztem nem szeret ebből adódóan voltak a viták. Miután vége lett elkezdtem elemezni mi lehetett a probléma és erre rá is jöttem türelmesebbnek kell lennem vele , mivel utána néztem milyen az introvertált személyiség(sajnos még nem volt részem ilyen emberrel találkozni) ezt is el mondtam neki. Azt mondta hogy szeret de nem tudja mennyi idő ezt lerendezni magában és nem tudja, hogy fog dönteni ezért nem szeretné hogy várnék rá, és sajnálja ha nekem az az idő sok, esetleg 3-4hét. Mondtam hogy szívesen megvárom mert tudom hogy kell helyrehozni(ezt is elmondtam neki). Azt mondta köszöni hogy türelmes vagyok és nem adom fel de addig nem szeretne beszélni velem hogy mindent átrágjon. Én nem nagyon szeretem ezt a bizonytalan helyzetet ezért megkérdeztem hogy ez halott ügye-e és felesleges-e bizakodnom? Azt mondta nem zárta le teljesen csak neki idő kell, hogy helyre rakja magát. Van-e esély arra, hogy felfog keresni?



2020. jún. 7. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély

De ha ilyen a személyisége akkor hiába vársz türelmesen, nem fog megváltozni. Ha jól értem te több együtt töltött időt igényelnél. Ő viszont nem, szóval ujrakezdheted de akkor fogadd el hogy ő ilyen

2020. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én eltudom fogadni ilyennek mert szeretem, tudom hogy ezek nem amiatt vannak mert nem szeret, átértékeltem én is mindent és tudom hogy boldogok tudnánk lenni ha megkeresne, csak nekem is kellett ez a kis idő, hogy kezelni tudjam a helyzetet , legszívesebben írnék neki és nagyon nehéz megállni ne írjak neki. De ezeket el is mondtam neki, tudom hogy kell már kezelni, csak neki több idő kell amit tiszteletben tartok de nehéz.
2020. jún. 7. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Viszont a kapcsolatot nem szabad,vagy nem érdemes teljesen megszakítani vele. Bíztatni kell pl legalább heti egy "szia ,remélem jól vagy" stb sms-el, bíztatni kell pozitív szavakkal, viszont ne menjen át s e.ggnyalásba, mert abból azt feltételezi,hogy nem vayg eléggé férfi mert nincs tartásod. Azért ezidő alatt próbálj meg néha beszélni vele, bátorító bíztató szavakkal,de ne nyomulósan,had érezzen rá ő a te hiányodra. Sok sikert !!!
2020. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. Igyekszem
2020. jún. 8. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is introvertalt vagyok,de ez egyáltalán nem azt jelenti,hogy nincs igényem sokat találkozni a párommal,egyszerűen annyi,hogy néha kell egy egy nap,amikor teljesen egyedül elfoglalom magam valamivel.

Meg nem azért,de ha annyira meg akartad volna érteni,akkor nem most keresnél rá,hogy egyáltalán mi jellemzi az ilyen személyiségű embereket.

A lány nem szeret téged,nem akar megbántani,ezért kert tőled időt,hogy átgondolja a dolgokat. Később ugyanúgy szakítani fog vele,ezzel csak kicsit húzza az időt.

22N

2020. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta még, több esélyt lát a békülésre, de azt mondta most vegyesek az érzéseim irántam. Mostanában sok rossz külső hatás ért minket, elvesztettük az állásunkat de már van.
2020. jún. 8. 18:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Érzései*
2020. jún. 8. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetes,hogy ennyire akarod vissza. De őszintén-nem egy közös lakáshitel vagy gyerek köt össze titeket,amik esetleg vitat okozhatnanak. Ha már fel év után ekkora probléma merül fel,ami miatt az egyik fel szakít,annak a kapcsolatnak NINCS értelme.


22N

2020. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!