Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebben az esetben a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben a szakítás lenne a legjobb megoldás a barátőmmel?

Figyelt kérdés

25 éves Férfi vagyok a párom 29. Lassan 3 éve vagyunk együtt. Nekem ő életemben az első párkapcsolatom, és az első igazi szex is vele volt. (Előtte lévő lányokkal tapasztalatlan voltam és nem élveztem). Elsőre mikor megismertem nem tetszett nekem túlságosan, mert picit ducibb volt. A belős értékei annál inkább vonzottak engem. Mivel ő tett az alakjáért mert nem volt elégedett magával úgy voltam vele hogy ha ez a fogyás lassú is megéri nekem ez a csodálatos lány. Fogyott is sokat és egyre csinosabb lett. Én 10 éve sportolok és egészségesen táplálkozom. Nem ítélek el senkit aki nem fitt és lassabban megy neki mert nekem sem volt ez az út gyors.


Az első évünk csodálatos volt. Azonban az utóbbi 2 évben kezd visszajönni hogy külsőre nem tetszik a testalkata, mert sajnos nagyon elhízott. Már nem tartja az étrendet sem a testmozgást. Mindig azt mondtam neki hogy én támogatom akkor is ha több év nála ez a fogyás. Nem érdekel mennyi idő amíg látom hogy kitartó és ha ki is siklik ami mindenkivel előfordul visszatér az útjára.


Próbáltam többször is neki finoman tudtára adni, hogy egészségesebben kéne táplálkoznia és edzeni. ( estére több tábla csoki meg csipsz...) De az elmúlt két évben szinte alig tett valamit. Sajnos már szégyellek vele mutatkozni és egy éve sokszor gondolok más nőkre. Megcsalni nem fogom de gondolati szinten is zavaró érzés ez nekem. Keveset szexelünk. Nagyon szeretem. Es az a kellemetlen hogy nekem akadna mindig lehetőségem más nővel, egyszerűen csak nem akarom megcsalni őt.


Úgy érzem szakítanom kéne emiatt. De olyan rossz érzés egy jó embert megbántani és egy jó kapcsolatot eldobni mert minden más téren tökéletes.



2021. jan. 25. 01:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem tudod elfogadni a partnered testét akkor a megoldás a szakítás.
2021. jan. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ezért is van a fejemben ez a gondolat. Viszont a partnerük nem csak egy test, ugyebár ott van hogy a személyiségét nagyon szeretem.
2021. jan. 25. 02:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ha most különösebb stresszhelyzet nélkül visszahízott, akkor később mi lesz ha mondjuk tényleg valamilyen stresszesebb időszak jön, vagy egyszer családotok lesz és kevesebb ideje lesz még jobban ezekre figyelni?


Látható hogy nála egy mélyen gyökeret vert rossz szokás (mindenkinek vannak ilyenjei) az evés, nagyon szereti jót enni, szereti az ízeket, a nasit. Ha nem figyel tudatosan, akkor ezt csinálja és visszahízik. Már egy pár éve ismered őt, nem lehet mondani hogy nem. Most már tudod milyen ő, nem árul neked zsákbamacskát. Ha olyannal szeretnél lenni aki vonz külsőre, akkor őt hagyd el. Ha túl tudsz ezen lendülni, akkor tartsd meg.

2021. jan. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Savlekotő ***** válasza:
62%
Elsőre sem tetszett,mit vársz ha tovább hízik még jobban sem fog,már most nem kívánod,és fog hízni ebbe biztos lehetsz, mi lesz, megcsalod vagy más nőkre gondolva szexelsz havi 1 xer mert múszáj,elengedte magát mert meglett a pasi,szólnod kéne egyenesen nem finomkodva.. Kérd meg up date Norbit..
2021. jan. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

3 éve együtt vagytok és kezdetben motiváltad a fogyásra, most meg elhagyta magát. Ülj le vele beszélni és adj neki ultimátumot, hogy te vagy-e számára a fontos, vagy az önpusztító, hedonista életvitel.


Ugyebár fordított esetben, ha egy lány tenne fel egy kérdést, hogy a párja miatta leállt a piálással, drogokkal, aztán újra kezdte és bármennyire kérleli és könyörög neki, nem foglalkozik vele, akkor egyöntetűen mindenki a szakítást javasolná.


Csak sajnos felszínes, álszent a társadalom és ami össztársadalmilag nem elítélendő, mert a legtöbb emberen bizony ha nem is dagadt van plusz néhány kiló és minimális mennyiség, aki rendszeresen sportol, ezért valamennyire a legtöbben találva érzik magukat. Norbi sem véletlenül váltott ki ekkora felháborodást.


A kövérség bizony súlyos jellemhiba, ami sokszor az egész életvezetésre kihat, ahogy Csernus is mondta, minden függőség egy tőről fakad. Van, akinél "csak" a cigi, van akinél pia meg drogok, másnál az evés, mint pótcselekvés. És a plusz kilók nagyon sokszor a szemét kajáktól jönnek fel, amikor nem tud úgy filmet nézni sem, hogy ne túrjon be 3 zacskó chipset és ne igyon mellé kólát.


Te pedig ráadásul sportos vagy, ami napi rendszerességű kitartást igényel, demotiváló tud lenni, ha az életed párja az önpusztító élet rabja.


Úgyhogy ülj le vele és beszéljétek meg, hogy szeret-e annyira, hogy nem nyírja ki magát idő előtt, mert a kövérség nem csak az esztétikáról szól.

2021. jan. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Angel3000 ***** válasza:
23%
Szia! Mond meg neki, hogy egyûtt fogtok futni rendszeressen, mert fèlsz, hogy az egèszsège rovására fog kihatni, ha nem fogy le!
2021. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Első komoly kapcsolatom volt ilyen, de én vagyok a lány. Mikor összejöttünk első fogyókúrám alatt voltam. Bíztatott, támogatott, ami először jól esett. De aztán rájöttem, hogy csak nem tetszek neki. Állandóan a vékony lányok után forgott. Egyre kevesebb lett az udvarlás, a szex. Egyre több a célzás. Kaptam fitness bérletet, futócipőt, diétás porokat, minden ünnepen ilyesmivel lepett meg.

Amit rólam tudni kell: ha stresszelek - hízok. Ezt úgy képzeld el, hogy alapból kevesebbet eszek, mint egy velem egymagas nő, mert hajlamos vagyok hízni. Stressz közben ugyanettől a mennyiségtől hízok, mert vésztartalékot képez a szervezetem. Ez nem egyedi jelenség, valamilyen szinten természetes. A dzsungelben ez a túlélés záloga, de egy városban a halálod.

Egyre jobban stresszeltem: a súlyom miatt.

Idővel nem válogattam az eszközökben. Illegális szerek, hashajtó, hánytatás, túlzásba vitt sport. Ezt úgy kell elképzelni, hogy 5 óra alvás után ugorj ki az ágyból és irány futni, tornázni, mert másképp nem fér bele elég kalóriaégetés a napodba. Betegesen számoltam a bevitt és az elégetett kalóriákat. Gyomorfájdalmaim voltak, menstruációs gondok, hajhullás, félbetört körmök. Ezzel a tortúrával értem el a havi 3 kiló fogyást, aztán egyet, aztán semmit.

A kedves párom bíztatott, hogy jól haladok, pár kiló van csak hátra. Ez 6 kiló volt konkrétan, 56 kg-ról 50-re. Egész addig, amíg ki nem derült, hogy a nagy kedvence, aki olyan magas, mint én, 40-42 kiló. Így lett a 6 kg feleslegből 16. Ezen a ponton már csak úgy tudtam fogyni, hogy minden evés után hánytattam magam. De csak azt láttam, hogy neked sose lesz olyan vékony lábam, mint a kis kedvencének a klippekben.

Aztán egyszer lebuktam a hánytatással. Akkor vigasztalt, hogy megért, és nem ítél el, őt igazából nem is zavarja, ha én így érzem jól magam. Akkor esett le, hogy ha vele maradok, ez az életmód vár rám. Önkínzó fogyókúrák végtelen sora, mert olyan akarok lenni, amilyen nem vagyok.

Azt az 56 kilós súlyt soha többé nem értem el, és nem is akarom. Maradt a napi sport, és az örök diéta. 1200-1400 kcal felett hízok, ami részben annak is köszönhető, hogy fiatalon tönkrevágtam az anyagcserémet a hánytatással (is).

Most 65-70 vagyok, ami a magasságomhoz sok. De egy olyan életmódot folytatok, ami hosszú távon tartható. A párom szeret és szexinek lát.

Elfogadtam, hogy én vagyok mindig a duci csaj. Aki biztos zabál, nem sportol, igénytelen, és nincs önuralma.

Aki szerint ez önuralom kérdése, annak javaslom, hogy 5 óra alvás után sportoljon 2-3 órát, miközben a napi menü 3 db alma, vagy 3 db narancs, vagy 3 db paradicsom. Egy-egy minden étkezésre. Én ezt két hónapig csináltam. Csináld utánam!

2021. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

7: megkérdezhetem esetleg hány cm vagy? Így a storyd után érdekelne hogy mit is látott annyira aránytalannak az a se*gfej.

Kérdező: Hagyd el, számára sem fair hogy mégcsak nem is tetszik neked! Később undorodni fogsz ha szülés(ek) után 120 kg körül lesz. Ha a vékony jön be ne őt gyötörd, ne neki kelljen tepernie, hanem keress egy vékonyat.

2021. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondjuk ha szakítasz, úgyis korrekt lenne elmondani az indokot. Úgyis megbántódna rajta. Akkor már inkább mondd el neki kerek perec, hogy ez a problémád, örülnél ha közös dolog lenne a sport. De tényleg ne vigye túlzásba, ne járjon úgy, mint a #7.
2021. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Egy közeli barátom hasonló cipőben járt. Amikor összejöttek, mindketten kiváló formában voltak, aztán az évek során elengedték magukat. A fiúnak úgy két évvel ezelőtt elege lett, elkezdett újra sportolni és nagyon szépen alakult. A lány viszont továbbra is kétszer akkora volt, mint amikor megismerkedtek. A fiú leült a lánnyal beszélni, elmondta neki, hogy nagyon szereti, nem akarja elveszíteni, de úgy érzi, hogy ha nem tesz valamit a változásért, akkor előbb-utóbb el fogja hagyni. Mert egyszerűen hiába szereti, ha fizikailag már nem érzi vonzónak a felszedett kilók miatt és nem működik a szex köztük. De éppen azért szól, mert reméli, hogy a lánynak is fontos, ami kettőjük között van és ha nem szeretné őt, akkor egyszerűen csak lelépne. A lány nagyon sírt, de megköszönte az őszinteséget és elmondta, hogy nem akarja ő sem elveszíteni a fiút. Életmódot váltott és elkezdett odafigyelni, a siker pedig nem maradt el: a saját szememmel láttam nemrég, hogy olyan csinos, mint amikor megismerkedtek és összejöttek. Nekik sikerült. Én megpróbálnám.

2021. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!