Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit akiről azt hittem számomra tökéletes.

Őszinte volt, kedves, figyeltes stb.

Oda voltam érte, életem szerelmenek hittem.

De amikor összeköltöztünk megtudtam, hogy a kapcsolatunk elején egyutt aludt az exevel. Mert az sírt neki.

Tagadja, de nyilván nem aludtak.

Ha ezt akkor tudom nem folytatom vele.

De mar együtt laktunk, így adtam egy esélyt.

Azóta nem tudok róla hogy hibázott volna e


De bízni nem tudok, sokat veszekszem emiatt vele. Úgy erzem hazugsagra épült az egész.

4 hónapja tudom és nem múlik az erzes.


Mar nem is fog ugye?


Javítható szerintetek vagy kuka a kapcsolat?

En 24l, o 28f


2020. jan. 25. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben szakítanék. Ha már nem tudsz benne bízni, már felesleges bármi .

De lehet utólag rájösz hogy még kelk neked így is.

2020. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát. Necces. Ha megtudod bocsájtani,akkor szerintem tedd meg,de gyorsan. Ha nem tudod,akkor ne is tégy úgy,mintha megtudnál,és akkor hagyd el.
2020. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos, pedig próbáltam túl lépni.. de nem megy.

Most is ezen gondolkodom amíg o békésen alszik

2020. jan. 25. 01:57
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben úgy nem látsz hibát, hogy teljes transzparenciát vállal és mondja amit tesz és teszi amit mond annak érdekében, hogy a megrendült bizalmat irányába újra felépítse benned, akkor van esély megmenteni a kapcsolatot, mivel ebben ő partner. Ha ez nem így van, akkor nincs esély megmenteni, hiszen nem partnered benne és ebből kifolyólag bizalmad sincs irányában.
2020. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"De amikor összeköltöztünk megtudtam, hogy a kapcsolatunk elején egyutt aludt az exevel. Mert az sírt neki.

Tagadja, de nyilván nem aludtak."

Vagy igen, vagy nem... mindkettő megeshet.

És? Attól még veled van, nem?

2020. jan. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Hiába van vele, ha egy megbízhatatlan, gyenge pcs a pasi. Ha új kapcsolata van, akkor nem kell az exével együtt aludni, akkor sem, ha az jajveszékel.

Kérdező, bizalom nélkül megette a fene az egészet. A kérdőjel mindig benned marad,ha csak nem folytatsz struccpolitikát. Amivel szintén nem járnál jól. Akkor az ex, később meg majd más nő(k). Én nem maradnék vele, mert így csak az örök bizonytalanság várna.

2020. jan. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
5-ös, akit megcsalnak, az is azzal nyugtatja magát, hogy hát de szeret, mert hozzám jár haza...
2020. jan. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
17 ève vagyok a párommal, nekem is volt az elején egy apró visszalèpés az exhez, nem tudom miért. De azóta se láttam az exet és nem csaltam meg a párom. Lépjél túl rajta, vedd úgy, hogy akkor lezàrta a múltat.
2020. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatotok kezdetekor történt állítólagos megcsalás óta nem történt konkrétan semmi olyan, ami benned jogosan bizalmatlanságot kelthetne vele szemben, akkor a kapcsolatotokat a jelenben már nem ő mérgezi meg, hanem a fejedben lévő gondolatok, szorongások, félelmek. Ne őbenne keresd tehát a probléma megoldását, mert ő már sokat nem tehet azzal kapcsolatban, ami esetleg megtörtént. A jelenen kell dolgozni, az pedig elsősorban rajtad múlik. Ne azt kérdezd magadtól, hogy megtörtént-e valami vele vagy sem, hanem azt, hogy képes vagy-e a szorongásaidon, sértettségeden, bizalmatlanságodon túllépni. Nézz magadba, tudatosan fókuszálj a benned levő feszültségforrásokra, és keress eszközöket, hogy meg tudsz-e szabadulni tőlük valahogyan. Ezen múlik az, hogy a kapcsolatotok megmenthető-e. Közben sose kifelé nézz, mindvégig csak önmagadon dolgozz.
2020. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

én csak azon röhögök mindig, hogy..


amikor talál nő egy férfit azt mondja...ő életem szerelme a mindenem....


1 évvel később új pasi....ő életem szerelme a legboldogabb vagyok...


1 évvel később megint új pasi....ő mindenem a legeslegjobb, imádom a szerelmem...


20 évvel később ő a mindenem a szerelmem.... 8 hónapos az apja ugyan kretén volt...de ez a 8 hónapos pasi életem szerelme...


még jobb ő a mindenem a legédesebb legcukibb cicamica

2020. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!