Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van különbség szakítás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség szakítás és szakítás között?

Figyelt kérdés
Van akik a klasszikus megcsalás,agresszió miatt mennek szét, van akik szimpla elhidegülés, érzelem elmúlás miatt(megcsalás nélkül) Esetleges újra kezdésnél ugyanolyan esélytelen mind a 2 kategória? Egy kalap alatt vannak magyarul?

2021. febr. 4. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nem ugyanaz a kategória.

Kezdtem újra az exemmel, megcsalásról szó sem volt, csak gyerekesen viselkedtünk és megfontolatlanul szakítottunk.


Megcsalás után viszont hallani sem akarok az illetőről, lábtörlő nem leszek.

2021. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakítás egyedi történet, és véleményem szerint összetettebb az ok még akkor is ha "szimpla" megcsalásról van szó, annak a hátterében is állhat egyéb ok is.


Az újrakezdés lehetősége más-más, hiszen van aki mindent tolerál, megbocsájt és süllyesztőbe tesz, van aki pedig egyszerűen lezárja, nem kezdi újra, vagy ha mégis, a korábbi esetleges sérelmet nem tudja feledésbe tenni.


Annak jó aki reálisan mérlegelve le tud zárni egy kapcsolatot úgy,hogy a későbbiek folyamán se rágódik azon,hogy jól tette-e, hibás volt-e valamiben,megérné-e újrakezdeni.

2021. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kategórián belül is eltérőek az esélyek újrakezdésnél.
2021. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Nem minden szakítás dönti maximálisan romba az embert.

Nem minden helyzet veszi el az önbecsülésed utolsó morzsáját is.

Nem minden kapcsolat végződik úgy, hogy legszívesebben a legjobb perceket is kitörölnéd az életedből.

Az újrakezdést olyan esetkben tartom működőképesnek, amikor két ember költözés, tanulás, más célok miatt eltávolodik egymástól.

Aztán évek, évtizedek múlva valahogy újra találkoznak.

A közben szerzett tudással és tapasztalttal ,érettebb gondolkodással lehet egy jó kapcsolat belőle.

Nem azt mondom hogy soha más esetben nem lehetséges, hogy működjön ,de nagyon ritka.Amikor valaki nem tud élni a meglévő lehetőséggel,nem értékeli, az mást vár, mint amit kapott.

Akár félrelép, akár csak nem teszi bele, azt amitől működne, annak oka van. Az ilyesmit a sok év miatti ragaszkodás önmagában nem fogja megoldani.

Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mit vár el és mit hajlandó megtenni érte.

Ha ez nem világos, akkor nem lehet haladni.

Olyan, mint egy építkezés.

Ha nem látjátok mindketten ugyanúgy az épülő házat, akkor megeshet hogy mindketten dolgoztok rajta, csak amit az egyik épít, azt a másik lebontja részben vagy egészben.

2021. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
A szakito fèltől függ mindig hogy mennyire instabil jellem és ujrakezdi e. Problémátol független.
2021. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tévolról sem ugyanaz, amikor valakit kipenderítek, mert a szemem láttára csalt meg egy nap alatt 3 pasival, mint az, amikor békében, közös megegyezéssel válnak ketté az útjaink.
2021. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki megcsalás után, szakítás után még újra össze akar jönni a másikkal az hülye.
2021. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma kapcsolat és emiatt nincs két egyforma szakítás sem. Szerintem simán lehet exszel normális viszonyban maradni és normális felnőtt módjára kezelni az egészet.

Az újrakezdés nálam személy szerint viszont teljesen esélytelen. Ha egyszer lezártam valamit, akkor azt egy életre lezártam, nem tudok semmilyen érzelmi választ produkálni utána az illető iránt. Én így működöm.

2021. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!