Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tapasztalataitok alapján az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok alapján az emberek hanyadik évben szakítanak a leggyakrabban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 11:46
A kérdező szavazást indított:
0-1
1-2
2-3
3-4
4-5
5-6
6-7
7-8
8-9
9+
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 0-1 év azért problémás, mert ez is kérdés honnan kezdődik a párkapcsolat. Nagyon sok ismerkedés, kapcsolatkezdemény ér véget max néhány hónap után, mert kiderül az egyik mégsem gondolja komolyan, vagy nem érez úgy, vagy kiderül az egyikről valami amit rejtegetni próbált.
2021. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt olvastam egy kimutatást, ahol ugyanez volt írva, amit eddig válaszoltak a szavazólapon a válaszolók. Azaz legkritikusabb a 3. év körüli időszak, folytatódik a 7. évvel, nagyjából lezárul a válási hajlam a 11. év körül és utána, de ez már egyre ritkább Ennyit az általam olvasott kimutatásról (kb. 35-40 éve).
2021. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 3 egész év után, épp kezdve a 4. évet szakítottam. Oda szavaztam.


De rengeteg ismerkedés ér véget 1 év előtt, csak azok még nem komoly kapcsolatok, nem nagy szerelmek.

2021. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valast latom, kb mikor tizeves az elso gyerek, addigra.
2021. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!