Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 26 évesen egyedül. Lesz még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen egyedül. Lesz még olyan hogy lelkitárs, szerelem, lángolás, olyan amikor tényleg téged akar a másik és te őt? Vagy a felnőtt párkapcsolatok már nem erről szólnak csak a nyers tervekről?

Figyelt kérdés

Eléggé megviselt amikor rájöttem 3 év után, hogy a párom nem is igazán engem szeretett és akart, hanem sokkal inkább voltam a céljai között egy kipipálandó tétel - barátnő. Persze ha engem nem vakít el a szerelem iránta akkor előbb is feltűnhetett volna...

Aztán kényszeríteni akart, sürgetett, végül eldobott amikor én még nem tartottam ott hogy jegyesség majd házasság és gyerek (vagyis nem illettem bele tovább a jövőképébe). Olyan nem volt hogy közösen állítsunk fel egy kompromisszumot ami mindkettőnknek jó vagy esetleg fontosabb legyek én, a szerelme, mint egy nemlétező gyerek. Határidő volt és ultimátum, mert hirtelen rájött a kapunyitási pánik vagy mi? Meg a sürgetés szülői részről.

A felnőtt párkapcsolatok már mind ilyenek?

Már nincs olyan hogy figyelembe veszem azt, amit a másik akar, hanem az van hogy én tudom mit akarok és ha a másik nem egyezik akkor mehet isten hírével?



2021. febr. 11. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Az elet nem tundermese, hanem szenvedes. En 31n vagyok es mar minden ilyesmirol lemontam az eletben.
2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a te korodban már a halálra készülődtem. Önként mondtam le a párkapcsolatról, már nem vártam semmit. De túléltem, és utána jött az az ember akit szerettem annyira, hogy hozzá is menjek.
2021. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is, hogy otthagytad. Sajnos a világ a fogyasztás felé irányul. Emberek is fogyasztják egymást. Felmennek egy applikációra, simán kiválasztják kit akarnak, és használják, míg jólesik. Saját magunkat és a másikat sem kezeljük emberként.


Vannak kivételek, és nagyon meg kell becsülni, ha találsz olyat.

2021. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem ugyanazt akarjátok, akkor nem egymást akarjátok. Le lehet mondani sok dologról a másik kedvéért persze, de az ember jó esetben a ködön túl az eszével is szerelmes. Ha megfordítjuk a nézőpontot, te sem voltál annyira szerelmes belé, hogy bevállald, amit ő szeretne, szóval szerintem nincs miért hibáztatnotok egymást, és talán ez volt a kisebbik rossz. Most van lehetőséged olyan találni, akivel ebben is egyeztek.

A boldogság és a romantika meg nem egy állandó állapot, nem képes rá az ember. De rózsaszín pillangók még jöhetnek az életedben akár 40-60-80 évesen is. Ismerek sztorikat bőven. Jómagam középkorúan kezdtem újra, hát sokkal őrültebb voltam, mint tini koromban.

2021. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2? Halálra? jesszus, én 34 évesen életem első randijára készülnék, ha lenne kivel :D nem a halálra. Atyaég!
2021. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Életem legőrületesebb szerelmét 40 évesen éltem át, szóval az nem felnőttkor függvénye. Szerinted amikor emberek felrúgják a családjaikat, elhagyják akár a gyerekeiket is, mennyire döntenek józanul és terv szerint?

Más kérdés, hogy beteljesülni ugyanúgy nem fognak ezek a szerelmek döntő többségében, mert előbb-utóbb mindig kiderül, hogy csak az egyik szerelmes igazán, a másik nem.

2021. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3-assal nagyon egyetértek. Ha ez számít, pont 26 voltam, mikor hasonlóan elkeseredett állapot után megráztam magam, mondván csak azért sem adom fel. Helyrehoztam magam lelkileg, hogy egyedül is jól érezzem magam és hinni kezdtem, hogy a megfelelő időben találkozni fogok a megfelelő emberrel. Így lett. 11 éve együtt, 8 éve házasok. Ne add fel.
2021. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, igen, ideje felnőnöd.

Egyetértek a 4-es hozzászólóval: te miért nem adtál fel mindent a másikért, és házasodtál, alapítottál családot vele? Mert TE nem voltál rá készen? Akkor ez pont ugyanolyan önzőség, minthogy ő eldobott. Miért kéne olyan kompromisszumokban élni, ami nem felel meg valakinek? Szerinted szerelem az, amiben örökké piszkáló tüskét szerez a másik? Mert szerintem nem, és láthatóan az exed szerint sem. És a cselekedeteid alapján szerinted sem, mert akkor nem lennél most szingli. Ha te nem adtál fel érte mindent, akkor ő miért tegye? Miért vársz el olyat, amit te nem adsz meg?

Szóval, ha a kérdés az, hogy a normális, felnőtt párkapcsolatokban a hormonhullámvasúton kívül a fenntartjatóság (közös célok, tervek, elvek) is szerepelnek-e, igen, szerepelnek. Mert hiába borul az agyadra a rózsaszín köd, ha nem egyet akartok. Nem is értem, mi ezzel a baj. Vagyis, de, az, hogy gondolkodni kell, nem csak ész nélkül élni bele a vakvilágba, nem törődve a következményekkel. Szerelem ettől még létezik akár 70-80 évesen is.

2021. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szerelem mindig elmulik... Tedd rendbe magad, juss el egy olyan pontra h egyedul is jolerzed magad es akkor majd keszen fogsz allni egy kapcsolatra.


Ha nem akkor is osszejohet, de eleg valoszinu hogy nem tudod mit akarsz vagy hogy mit varsz el egy férfitól es elobb utobb egy olyan mellett kotsz ki akit soha el nem tudnal kepzelni tarsnak de megis együtt vagytok , inkabb az mint a semmi alapon...

2021. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Attól hogy te 26 vagy még lehet fiatalabb párod, aki képes őszintén szeretni.


Én 28 éves férfi vagyok és a 21 éves barátnőm odáig van értem, jó értelemben vett őszinte szerelemmel.

2021. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!