Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó kapcsolatban miért vágyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kapcsolatban miért vágyok másra?

Figyelt kérdés

Nem történt megcsalás nem is tudom hogy képes lennék-e rá. Nagyon régóta vagyunk együtt a párommal és minden rendben van a kapcsolatunkban. Ő a lelki társam vele szeretném leélni az életem. A szexuális életünk is jó, nincs okom panaszra. De mégis néha eszembe jut hogy jó lenne mással is kipróbálni. (Nem a párom volt az első az életemben de az első akivel jó volt). Mit lehet tenni ilyenkor? Volt már hogy megpróbáltak kikezdeni velem olyan is aki tetszett is de mindig nemet mondtam. Volt már valakivel ilyen, mit csináltatok?

A hármas meg ilyenek teljesen kizárva, és sosem beszélnék erről a barátommal mert tudom hogy nála ez nem fér bele és csak borzasztóan megbántanám vele.

A helyzetet az is nehezíti hogy kicsit biszex vagyok és ezt sem élhettem/élhetem meg sosem.



2020. febr. 2. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan írtad, hogy a hármast nem hozhatod szóba, de már csak taktikailag is vigyázz a hármassal. A hármasban mindig lesz két ember, aki jobban élvezi a szexet egymással, mint a harmadikkal.


Volt már olyan eset, hogy a hármas ötletét felhozó fél segített a visszahúzódó féllel megismertetni olyan új dolgokat, amiből rájött, hogy ez a kapcsolat már nem is olyan jó, majd félre is siklottak a dolgok.

2020. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ennek annyi. A vágy mindig ott lesz benned az új után, még ha egy időre el is nyomod.

Ennek csúnya vége lesz.

Egyébként nem értem ezt az újdonság iránti vágyat, hiszen voltál már mással és csak a mostani barátoddal jó a szex. Szerintem csak jó dolgodban vesztél meg.

2020. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

annyira mégsem lehet minden jó, ha másra vágysz valljuk be

te csak magadat próbálod győzködni arról hogy minden oké, pedig valójában nem ez a helyzet, mert aki szereti a párját annak ilyen nem jut eszébe, hogy ki kellene vki mással is próbálni

ha annyira szereted, akkor miért nem beszélsz neki erről? hogy neked ilyen problémád van? mert ha ez így megy tovább ebből szakítás és/vagy megcsalás lesz

2020. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Annyira nem értem azokat, akik olyanokat írnak, hogy "akkor még sem jó, ha másra is vágysz". Ez hülyeség. Az ember olyan, hogy vannak vágyai, van benne kíváncsiság, és pláne, amikor tálcán kínálják a lehetőségeket, nem könnyű ellenállni. Valaki egy táskára nem tud nemet mondani, valaki az autóját cseréglgeti, valaki félredug. És egyik sem azért, mert a régivel baj van. A kérdező is valószínű ellen tud állni továbbra is, mint eddig is, kérdés, hogy érdemes-e... Én a férjemet (akkor még csak vőlegényem) megcsaltam egyszer, pont a fentiek miatt. Úgy csináltam, hogy biztosan ne tudhassa meg, egy üzleti úton, egy helyi sráccal. Kipróbáltam, nem volt rossz, de lelkiismeretfurdalásom lett, és úgy éreztem nem érte meg. Azóta eltelt 15 év, boldog házasságban élünk, van 1 gyönyörű kisfiunk, és akármikor előjön az a bizonyos vágy, csak arra gondolok, hogy milyen volt akkor, és már el is illan. Ha valaki nálam ügyesebb, okosabb, az fejben is le tudja rendezni, valódi megcsalás nélkül, de az is lehet, hogy valakinek meg tényleg muszáj időnként megtennie, akkor is ha a legtökéletesebb pasival/nővel van együtt, aki mellesleg minden vágyát kielégíti.


Az tuti, hogy a párodnak sose beszélj erről, 99%, hogy csak megbántanád, gyanakvóvá tennéd, önbizalomhiányt okoznál neki.

2020. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

#4 írja jól, az emberek egy része egyszerűen nem monogám alkat. A többiek egy része pedig ezt sohasem fogja érteni, nem fognak tovább látni a "ha időnként másra is vágysz, nem szereted igazán"-típusú tündérmesés bölcsességeknél.

Fantáziákkal, masztival rendezem le, és persze elsősorban minél több változatosság és újdonság megélése a párommal.

2020. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"minden vágyát kielégíti." Mindent csak nem, ha mégis megcsalja. Egy valamit az újdonságot (kíváncsiság) sohasem fogja tudni megadni, kivéve, ha alakváltó. :)
2020. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#5 válaszoló

Csak akkor nem ártana előre közölni a pároddal, hogy bocsi, de nem vagyok monogám.

2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Igen, de ehhez nagyon jól kell ismerned magad, túl lenni egy, de inkább több tartós, többéves kapcsolaton. Meg hát ennek is különböző szintjei vannak - az, hogy valaki nem kifejezetten monogám, nem azt jelenti, hogy két hét után kaparni fogja a falat a hármasért.
2020. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

3as voltam

akkor egy kicsit jobban leírom...

nem arról van szó, hogy nem nézek rá másra, én is megnéztem és meg is fogom nézni a jó csajokat még akkor is ha imádom a barátnőmet, de ha már a sima fantáziálgatáson túlmegyek és már flörtbe átmegy a dolog, akkor ott már gond van én így értettem..de azért tetszik, hogy olyan ember írja hogy hülyeséget írok, akiről 15 éve azt hiszi a férje hogy sosem lépett félre :D

2020. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Amikor volt valakim, akármilyen jó teste is volt, akármilyen jó is volt vele az ágyban, akkor is vágytam másokra. Vállalom, nem tudom magamban elnyomni az ösztönt. Ha van valaki állandó, akkor hazudok, ha azt mondom, hogy rezzenéstelen arccal tudok másra ránézni. Egy ember egy bizonyos dolgot sosem fog tudni megadni a másiknak: a másat, az újat.
2020. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!