Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el az ex barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az ex barátom?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt, pár hónapja mentünk szét. Ő már más lányok felé kacsintgat ez most tűnt fel a napokban. Nem beszélünk. Én szeretem még de tudom hogy nem Ő az igazi. Mennyi idő lesz mire nem azon kattogok hogy épp más lány ér hozzá? Mérhetetlen fájdalmat érzek.

22/L 27/F



2021. febr. 22. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
hát pl sokat segít ha nem nézegeted, kövesd ki, töröld ki a socialmedias oldaladról. ha nem látod, nem kattogsz feleslegesen.
2021. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Én holnap ráérek! Ha gondolod beadatom a vakcinát is. Aztán járnunk kéne!
2021. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kitöröltem és tiltottam mindenhonnan, de akármivel lefoglalom magam eszembejut.
2021. febr. 22. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ma írta egy hasonló kérdésnél egy okostojás nő, hogy ti hölgyek ilyenen hamarabb túl léptek, mint mi férfiak.

Kíváncsi lennék most a véleményére.

2021. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
persze még egy ideig így lesz, ez klisé de majd változik idővel. kösd le magad, foglalkozz magaddal, tanulj új dolgokat, keress új hobbit. aztán ha már nyitott vagy rá kid idővel ismerkedj az is sokat segített nekem. ha találkozol másokkal akkor rájössz hogy van élet rajta kívül is, és akivel lenned kell az még valahol ott kint sétál az ismeretlenek között
2021. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem igazából mindig az önsajnálat, szomorkodás segített pont. Nem tartom jónak erőltetni ezt a happy vagyok, túl vagyok rajta, minden oké dolgot. Ezzel szerintem csak magába fojtja az ember. Én annyit sírtam, amennyi jól esett, szomorú dalokat hallgattam, sokat gondolkodtam, és bár eltelt mindig pár hónap, akár egy év is, de utána mindenkin sikerült teljes mértékben túl lennem, és soha többé nem tud már felkavarni a gondolatuk sem.
2021. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is találj valami új hobbit, ami iránt lelkesedsz és leköt. Meg persze a barátok, család sokat tud segíteni. De szerintem az is fontos, hogy engedj meg magadnak néha egy kis kiborulást. Ha sírni szeretnél és szomorú zenéket hallgatnál,'vagy dühödben párnát csapnál a földöh, akkor csináld azt. Nincs ezzel baj, ezeket a dolgokat nem tudod elfojtani és nem is biztos, hogy jót tennél vele. Amiről tudsz tenni az tényleg annyi, hogy nem nézegeted, nem érdeklődsz iránta és minél jobban próbálod magadat lefoglalni. Fel a fejjel!
2021. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!