Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha teljesen beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen beleszerettem a barátom élettársába és együtt is voltunk hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Régóta van köztünk valami vibrálás de nő közeledett felém többször majd karácsony előtt áthivott mert kölcsön adtam neki a laptopom.Beszélgettünk majd egyszer csak az ölembe ült és elkezdett csókolgatni hiába mondtam hogy nem kéne ezt csinálni mert mindenkettőnknek családja van amire azt felelte hogy köztünk marad.Így mivel volt szikra bele mentem és szeretkeztünk.Majd reggel már durván szexeltünk és mondtam neki utána hogy soha többet ezt nem tehetjük meg mert mindketten családosak vagyunk amivel egyet értett.És nem tudom miért de teljesen elcsavarta a fejem, vele keltem vele feküdtem gondolatban.Tegnap rám írt hogy nincs otthon senki nem jössz át, nem bírtam magammal és átmentem.Elmondtam mit érzek és mondta hogy utána megbeszéljük.Megtörtént az aktus és azt mondta hogy ő nem szeret csak vonzódik hozzám ezért semmi nem lehet köztünk de ha így jó nekem hogy néha összejárunk akkor tartsam a szám és élvezzük egymás társaságát.Viszont csak szex pajti nem akarok lenni így jobb lenne elfelejteni.De hogyan? Volt már valaki hasonló szituációba? Én 32 éves férfi vagyok a hölgyemény pedig 30.

2019. jan. 7. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom a párjaitokat.. :(

40N

2019. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Te hogy nézel a saját csajod(nejed?) meg a barátod szemébe? Sehogy?
2019. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből válás lesz....
2019. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így kell egyszerre semmibe venni és megalázni a barátodat, és a kapcsolatodat is. Minek ide ellenség ezek után nekik?
2019. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
F.sz feláll, ész megáll tipikus esete.
2019. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell a "barátodnak" nevezni azt, akinek a csaját dugod? Ez nem barátság, ha tényleg az lenne, nem húztad volna meg a ribizlit, vagy ha már megtörtént, lenne benned annyi tisztelet a "barátod" iránt, hogy elé állsz és bevallod mit tettél.

Jobban tennétek, ha mindketten szakítanátok a párotokkal, mert nekik jogukban áll normális társat találni. Ti meg álljatok össze, és csaljátok meg egymást minél többször.

2019. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is így éreznél iránta, ha az egyéjszakásotok után zaklatott volna, szerelmet vall és azzal fenyeget, hogy mindent elmond a nejednek, ha nem hagyod el a családodat? Vagy inkább az a tudat zavar, hogy kihasznált, és csak "szexpajtinak" vagy neki jó? Mert szerintem itt erről van szó, különben annak látnád, aminek mi, így ismeretlenül is: egy szakadék r.bancnak.
2019. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Ezt az oldalt a tinik uralják, kérdező. Te is voltál tini, talán emlékszel rá, ebben a korban a gerinctanulmány világképünkbe nem fért bele a megcsalásnak még a gondolata sem. A legtöbb pasi csak 40 körül döbben rá, hogy valamit kezdeni kellene magával, mert az eddigi élete mások elvárásainak jegyében telt. Te már most beleestél ebbe. Megsúgom, nem fogsz tudni kimászni belőle, csak valami krízis okán. Pl ha a barátod, vagy feleséged megorrontja a dolgot. Az ember így van bedrótozva, akár elhisszük tiniként, akár nem.

Szóval a felejtést felejtsd el.

2019. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Én nem vagyok tini közel 30 évesen. Nem mindenki ilyen.

Tudom már, hogy te is ilyen vagy. Nem ítélkezek, ez xar döntés, nem csak az erkölcsi mivolta miatt, és ezt te is tudod, leírtad a másik okot is.


A kérdező valójában így magát is sz-patja, sőt, ő szop lelkileg perpill a legjobban, ha belezúgott.


Én sem vagyok szent: én is belezúgtam párom egy haverjába. 2 éve van sokszor az eszembe. De sosem feküdtem le vele, holott talán ő sem közömbös. De semmi jó nem sül ki ezekből, és legalább nem köptem szembe sem magam, sem a párom és csesztem tönkre több ember életét.


Pedig engem még csak sem házasság, sem gyerek nem kötelez erre...

2019. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!