Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek még lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet valami kosztuk? Most bisztos inkább jobb egyedül hagynom ugye?

Figyelt kérdés

Úgy egyből bele is kezdek..


A barátom nemrég jót ki egy 4 éves kapcsolatból.

De köztük ma vége mindennek.

Es beszélünk kb 2 holnapja. Ő erőltette élejetol fogva hogy nem lesz semi gond minden aron akar velem leni stb.. Nem kotelesztem semmire hogy velem legyen me na a hejzete miatt.

Es egyből vagy pár napja aszt mondja hogy ededul akar lenni, és maradjunk csak barátok.

En montam neki hogy: en többet akartam volna de ő azt felelte hogy: csak annyit mondok hogy egyedül akarok leni.


Jobb ha hagyom ?



2021. febr. 23. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Igen, a másik csajnak gondolom nagyságrendekkel jobb a helyesírása.

A magyartanárod most nagyon sír.

2021. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Öt percig gondolkodtam azon, hogy mégis mit jelenthet, hogy "kosztuk".
2021. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg az ededul. Szerintem hagyjad, valszeg rájött, hogy nem vagytok egy szinten.
2021. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen jobb ,ha hagyod.
2021. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
inkabb vissza kene menned altalnos ismolas nyelvtanorara pasizgatas helyett. hihetetlen szamomra, h emberek, akik irni nem tudnak olyan sotetek, parkapcsolatban elnek.
2021. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki párkapcsolatban él. Mondjuk itt nem, de itt minden reménytelen eset megjelenik előbb-utóbb. Az párkapcsolat nincs iq-hoz kötve.
2021. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
sajnos a szaporodas sincs. pedig sokkal jobb lenne mindenkinek.
2021. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

a kerdezo privatban is nagyon intelligensen irogat: ‘Ki a fas

zom tett téged hogy válaszolj ha nem akarsz!‘


:Ddddd

2021. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mi a bánat van?? A leírás feléig jutottam, de belefájdult az összes idegsejtem a kódfejtésbe.


Cicám, azt javaslom, hogy pasizás előtt/helyett vegyél néhány elsős nyelvtan leckét, mert kb az alapokkal sem vagy tisztában.

2021. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

A kérdező másoknak is írogat obszcén szavakat "Farkas" kezdetű néven?

Minden bizonnyal roma etnikumú a kérdésben is látszik és abban is amit priviben írogat. Tipikus cigány mentalitás.

2021. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!