Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mely esetekben szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely esetekben szakítanátok párotokkal?

Figyelt kérdés
Csak megcsalás esetén? Szeretnék én szakítani csak valahogy még nem tudom közölni ezt vele.

2021. márc. 2. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen esetben, ami miatt már nem érzed, hogy szerelmes vagy. ez lehet megcsalás, vagy csak elhidegülés, bármi..

mond el őszintén hogy érzel, remélhetőleg meg fogja érteni

2021. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor ha nem érzek iránta.

Ha megcsalna megköszönném ha határozottan ő dobna ki.

2021. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás, fizikai bántalmazás.

Az érteseimben biztos vagyok és csak úgy kiszeretni belőle biztos nem tudnék.

2021. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez összetettebb kérdés. Együttélésről/házasságról van szó vagy csak simán párkapcsolat?Van közös gyerek, vagy nincs?

Ha együtt élünk és közös gyerekünk/otthonunk/anyagi helyzetünk van természetesen jobban megfontolnám a szakítást mintha mindez nincs, és simán elválhatnak az útjaink.

2021. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
se gyerek,most tervezünk összeköltözni,de úgy érzem,már nem vagyok annyira oda érte,megvagyok nélküle is. Szeretem ha együtt vagyunk akkor jól megvagyunk,de ha nincs velem akkor is elvagyok,feltalálom magam.Nincs nagy szerelem,sőt talán szerelem sincs. Hisztis,ritkán szánalmasnak hív,ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor ennek hangot ad.Elmondtam neki,hogy néha vágyok magányra,vagy azt csináljak amit akarok(edzeni,olvasni,kutyázni),mondtam neki,hogy nem vagyok annyira szerelmes belé,szeretem egyedül.Szóval úgy érzem nincsenek olyan mély érzéseim felé,csak szeretem. Ennek ellenére nem akar velem szakítani.Ő is érzi,hogy nem vagyok belé szerelmes,de velem marad.
2021. márc. 2. 09:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akármilyen szempontból elárulna vagy megalázna. Ebben benne van az is, hogy megcsal, meglop, megüt, gondol egyet és itthagy, mert neki a világ másik végén lenne dolga, megzsarol azzal, hogy szakít, ha nem adok fel valamit, ami számomra fontos volt eddig is (eltilt a csalásomtól, nem engedi, hogy sportoljak, háztartásbelinek szán és nem akarja, hogy dolgozzak). Ezek mind megalázó dolgok, amit nem tesz meg veled olyasvalaki, aki a társad.
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

az 5-ös kommented alapján nem húznám tovább a másik idejét. És nincs olyan, hogy "de velem marad".

Szakíts és kész.

Mióta vagytok együtt?

2021. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, fizikai bàntalmazàs, lelki bàntalmazás manipulálàs
2021. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy "csak szereted". A lángoló szerelem elmúlik idővel, ezen kár vitatkozni. Ha szereted és jól érzed magad vele, miért merült fel a szakítás?
2021. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal: Fizikai bántalmazás és megcsalás esetén.


Ami "gyűlik" egy ideig: Kisebb érzelmi bántások, amelyek egyre sűrűbbé válnak. Követelezés. Nem tesz a közös jövőnkért, talán jövőképe sincs velem, mindig csak én tervezek.

2021. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!