Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakitanatok azert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok azert a parotokkal, mert esetleg nagyon regen, a kapcsolatotok elott osszeszedett egy nemibetegseget ami most derult ki?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 10:52
1 2
 1/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
71%

A betegségtől függ. Van olyan, amihez nem kell szexelni. Ilyenek pl a gombás fertőzések, amiket a strandon simán el lehet kapni.


Ha pedig egy másik embertől kapott el valamit, akkor igen. Kizáró ok, mert felelőtlenségre utal.

2018. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudott róla, de nem mondta el, akkor mindenképp szakítanék a nyomorulttal.
2018. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudott rola, nem voltak tunetei. Veletlenul derult ki, es valoban jo regen volt, tehat nem megcsalas tortent
2018. máj. 24. 10:59
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem volna túl igazságos a szakítás, ha ő sem tudott az egészről semmit. Te sem forszíroztad annyira, hogy menjetek el egy teljes körű szűrővizsgálatra, hanem csak bíztál az egészségességében. Ha átadta az se volt szándékos. Ha nem adta át akkor meg örülj a szerencsédnek és vond le a tanulságot, hogy az egészségedért elsősorban te felelsz.
2018. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
94%

Az utókornak egy tipp:

Amennyiben odáig juttok egy ellenkező neművel párkapcsolatban, hogy szexeltek, tessék elmenni kivizsgáltatni magatokat. Mindkét félnek.


Nem is értem, hogy ez miért nem alap az embereknek. Ez főleg azoknak szól, akik szexeltek már kvázi idegennel. Vagy volt olyan partnerük, aki szexelt már idegennel.

Nem olyan nagy dolog ez.

2018. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
És azt honnan tudod ilyen biztosan, hogy nem mostanában szedte össze? Az lehet, hogy rajta tünetmentes (gondolom, ő a férfi), de hogy rajtad is az évekig... azt így elég nehéz elhinni.
2018. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megbizom benne, jol ismerem. Sosem csalna meg es nagyon oszinte ember
2018. máj. 24. 11:16
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

En velem hasonlo tortent kb 5-6 evvel ezelott.


Bar nem nemibetegseg volt, de a nemiszervemen jott ki es sajnos atadtam a baratnomnek. Szedtem gy nagyon eros gyogyszert, aminek a mellekhatasa az volt, hogy gombasodast kaptam. Atadtam neki. Nem mertem elmondani. Nem tudta mi baja van. Probalt foghagymas tisztito kurat vegezni magan, tobb hetig/honapig, de nem lett jobban. Folyton fajt es nyilalt neki ott lent. Aztan szakitottunk mert megromlott a kapcsolatunk.

Azota sem mondtam el neki, de szerintem mar jol van.

2018. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
A mai csajoknak komolyan ennyire szegényes a problémamegoldó eszköztára, hogy ha bármi van, a szakítás az első? Ez agyrém. Ha megbízol benne, és most sem vert át semmilyen szinten, akkor hogy jut ez egyáltalán eszedbe?
2018. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Megbizom benne, jol ismerem. Sosem csalna meg es nagyon oszinte ember"


Akkor miért merült fel benned ez a kérdés, amit kiírtál?

2018. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!