Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mely esetekben szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely esetekben szakítanátok párotokkal?

Figyelt kérdés
Csak megcsalás esetén? Szeretnék én szakítani csak valahogy még nem tudom közölni ezt vele.

2021. márc. 2. 06:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben megmondanám, hogy nem érzem magam jól ebben a kapcsolatban és nem szeretnék tovább bennemaradni.
2021. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elveszne a bizalmam - ez esetben akkor is szakítok ha fülig szerelmes vagyok.

Ha már nem szeretném és nem lennék vele boldog, ha már sokkal több rossz lenne a kapcsolatban mint jó és ha nem tudnánk ezen változtatni. Ha nem menne a változás, mert nem vagyunk kompatibilisek, vagy a másik nem tenne bele semmit akkor egyedül nem próbálkoznék kapcsolatjavítással, tök felesleges.

Ha nem tisztelne, rendszeresen agresszív vagy bunkó lenne velem, ha megalázna. Elég hamar kiszeretnék így belőle, képtelen vagyok olyanokhoz kötődni akik rosszul bánnak velem.

Ha rákapna valami olyan szenvedélybetegségre, ami rányomná a bélyegét az életünkre és nem lenne hajlandó belátni és kezeltetni.

2021. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!