Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezdjek hozzá a gyógyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá a gyógyuláshoz?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy a második férjem is egy másik nőért hagyott el 18 év után? Hogy egyedül maradtam egy gyerekkel, nagy házzal? Hogy ennyi idősen kell új életet kezdeni (53)? Érdemes pszichológus segítségét kérni? Kinek hogy sikerült újraépíteni az életét ilyen nagy csalódás után?
2021. márc. 3. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Mi még csak a 14. évnél járunk és még nem hagyott el. Ha elhagyna, mennék dugni fűvel-fával, élném az életemet. És ezt ő is tudja.
2021. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerek mennyi idős? Önálló? Mennyit keresel havonta?
2021. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alessandro10 ***** válasza:

Szomorú ami történt.

Az én volt párom is két házasságának vetett véget új szerelem miatt. Én voltam a második.

Újra olyan életet kezdtem élni, mint azelőtt, megkerestem azokat a dolgokat amik örömet okoznak, új terveket találtam ki,majd megvalósítottam azokat és mindig elfoglalom magam valamivel amitől jobban érzem magam.

Egész jó most egyedül.

Pedig 1,5 évig szenvedtem a hiánya miatt.

Kár volt!

Azóta sokkal jobb lett az életem, mellette nem úgy élhettem, mint szerettem volna. Rengeteg lemondással járt a házasságom, amit most érzek igazán.

2021. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!