Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Decemberben szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben szakítottunk, elköltöztem. Most újra együtt vagyunk,de mégsem. Nem szeretné,hogy vissza költözzek. Mit tennének?

Figyelt kérdés
Akkor, decemberben nagyon összevesztünk. Azóta eljutottunk arra a szintre,hogy újra együtt vagyunk. Találkozgatunk, elmegyünk kirándulni,ott alszok. De mostanában nyaggatom, hogy vissza nezessek,azt mondta nem szeretné. Mit tegyek? Borzasztóan hiányzik, hogy minden nap vele ébredjek,együtt éljünk. Nem tetszik neki,hogy csesztetlek ezzel,és azt mondta akkor hagyjuk abba azt is ami van köztünk.
2021. márc. 4. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ágymelegítőnek vagy jó meg pótléknak jelenleg.
2021. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja, akkor ne erőltesd, mert idővel visszajön a régi baj.

Találj mást helyette.

Ffi.

2021. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dugópajtit akar, nem kapcsolatot. Azt majd mással, addig jó vagy.
2021. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel volt diákkorunkban egy szakítás szélén táncoló állapotunk. Ezen súlyosbított, hogy távkapcsolatba kerültünk. Amikor úgy döntöttünk, helyrehozzuk, ő azt mondta, azonnal újra összeköltözne velem, én nemet mondtam.


Nem azért, mert "dugópajtit" akartam, hanem mert terápiázni akartam, randizni, ahelyett, hogy egyből a szürke hétköznapokat húznám rá a kapcsolatra. Úgy voltam, ráér az akkor, ha egy kicsit rendbeszedtük magunkat.

2021. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!