Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal a dühkirohanásai miatt, de nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

27éves srác vagyok párom 26 éves

Szakítottam a párommal a dühkirohanásai miatt (6évet voltunk együtt)

Sajnos az utóbbi időben finoman szólva szart a fejemre. de féltékeny az tudott lenni... mutassam a telefonom így úgy..de ő nem mutatta...ebből volt is egy vitánk aminek következte képen annyira kiborult, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött..üvöltötte megöli magát miattam..késsel rohangált szétvágott minden közös dolgunkat.. flüssöket ..lefejezte földhöz vágta széttörte amit vettem neki karácsonyra .stb..(hozzáteszem az utóbbi időben eléggé sűrűn fenyegetőzött azzal, hogy megöli magát..és küldjem el ha nem akarok vele lenni..most, hogy tényleg elküldtem elméletileg majd belehal a fájdalomba .(együtt laktunk) hogy hazaköltöztettem anyukája előtt is előadta, hogy ő megfog halni annyira szeret stb..

az a baj én is szeretem..de ezt a folytonos öngyilkossággal való zsarolást..stb nem bírom.. mondtam neki menjünk el orvoshoz oda nem akar..és belefáradtam.

szerintetek megfogom bánni a döntésem?



2021. jan. 31. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogod. 😃
2021. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Egy biztos, ha normális életet szeretnél magadnak a későbbiekben akkor semmiképpen se fogadd vissza! Nem szabad egy ilyen mérgező kapcsolatba ragadni. Nagyon helyes, hogy ilyen viselkedés után szakítottál.


Persze így, hogy te is szereted nehéz lehet de azért ne menj vissza hozzá, mert ő most épp zsarol. Ez gusztustalan dolog. Esetleg ha elmegy önszántából pszichológushoz és változtat magán akkor egy fél év múlva megpróbálhatjátok újra, ha akkor is meglesznek az érzelmek még de szerintem így ezt ebben a formában semmiképp se folytasd vele!

2021. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat.

az a baj qrva nehéz..mert tényleg szeretem sőt vonzódni se vonzódom senki máshoz úgy ahogy ő hozzá.

az a tulajdonsága erősített meg, abban hogy ezt a lépést megtegyem, hogy akármit felhoztam.. hogy ő hogyan viselkedik.. stb ez nem szép nem jó mindig azt mondta.. ez nem igaz... én vagyok a hibás . mindenért.. ő nem olyan stb.. szóval mindent rám hárított.. én a hibámiat elmondtam neki beismertem.. de ő saját állítása szerint tökéletes mindent megtett stb stb

2021. jan. 31. 12:05
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
En is nagyon hisztiztem es feltekenykedtem az utobbi idoben, annyira hogy ket hetig szoba se allt velem, na ez miatt eszbe kaptam, s rajottem hogy tul reagaltam a dolgokat es hogy kell viselkedni..ugy h az ember tud valtozni
2021. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ki is nyírhatja magát, ha már túl tökéletes erre a világra. Kerüld ezeket az őrült libákat legközelebb.
2021. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meséld már el h ezen mi a szerethető..
2021. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

úgy önmaga. a mosolya az arca..és amikor bújik az..olyan érzést senki más nem tud nyújtani.....illetve a rengeteg közösen megélt dolog... egyszerűen nem tudom elengedni.. próbálok nem reagálni a megkeresésére..amikor haza vittem akkor is nagy nehezen full fapofát vágtam végig.. hogy ő ne reménykedjen ..stb ezzel is könnyebb legyen neki.. hogy azt lássa, hogy nem érzek már iránta semmit... elvágta magát nálam..de sajnos nem... így van.

igazából a lányt szeretem..az illatát.. a mosolyát..mindenét.. csak kikészít... mégis csomószor megtudnám fojtani egy kanál vízben... mert azért van rengeteg olyan dolog mai ellene szól...=(

2021. jan. 31. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Brühühü
2021. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

6-os már nem először olvasom a béna sajtos tejfölös dumád, gondolom ez nálad azt jelenti, hogy megpofoznád a nőt? persze tudjuk, hogy ez csak fikció, mivel soha rád sem nézne senki, nemhogy párkapcsolatot létesítsen veled.....de ha mégis pofozkodni támadna kedved szólj, és úgy szarrá verlek, hogy nem kelsz fel.

32N

2021. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Savlekotő ***** válasza:
51%

Legalább nem téged fejezett le. Nem fogod bánni,az ilyen sérültekkel nem kell együtt maradni mert a vége a Kék fény halottas kocsi koporsó idegosztály stb..

70F

2021. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!