Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogy szakított/hagyta el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy szakított/hagyta el a párját? Ki hova költözött, akik már együtt éltek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lakott, egyik pillanatról a másikra költözött el - vissza anyucihoz. (harmadik fél miatt történt a szakítás, kész tényekkel vártam haza, hogy lebukott. Már akkor összepakolt és elhúzott...)
2021. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hazaköltöztem a szüleimhez. Áthívtam őket, összecsomagoltunk és gyakorlatilag "hazaszöktettek" amíg ő nem volt otthon (jó okom volt ezt így intézni, féltékenységi rohamai voltak, kiabált, mindennek elhordott, konkrétan már féltem is tőle).
2021. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik esetben albérlet volt én költöztem haza anyumhoz. Pár hónap alatt össze kaptam magam utána albérlet.

Jelenlegi esetben enyém volt a lakás így ő költözött,hogy hová azt Nemtudom de nem is érdekel már.

2021. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok benne ebbe a témában, új munkahelyem lett, amit nem akartam ott hagyni - januárban kezdtem -. Kijelentette barátnőm, hogy ideje új albérlet után nézni és hogy vége. Nem rakott ki egyből, addig maradhattam volna, amíg akarok. Amint tudtam átköltöztem másik albérletbe, amint megjött a fizetésem mehettem is szerződést aláírni.
2021. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lebukott, hogy megcsalt egy régi barátommal, liánozott. Amint eladtuk és elosztottuk a lakást, már ki is vett azonnal egy albérletet. Most éppen egyedül tengődik, nem jött össze neki.
2021. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem csalt meg, de lelkileg igen. Lebukott - a csaj, közös ismerősünk, nekem küldött el egy neki szánt üzenetet -, így mikor hazajött kész tényekkel vártam.


Aznap sokáig beszélgettünk, miért tette, stb (persze csakis én voltam a hibás, naja). Kinn aludtam a kanapén, másnap reggel összepakoltam és egy ismerősömhöz költöztem.


A sztori vége: a csaj csak hülyítette, az exem lassan 6 éve egyedül van, én meg együtt élek a párommal.

2021. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!