Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szedjem össze magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem össze magam egy rossz kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Első férfi volt az életemben, 3 évig voltunk együtt. Elég szeretethiányos vagyok, voltam, Ő ezt észrevette, kihasznált, alig volt velem, csak heti pár órát, mellettem másokat nézegetett miközben tudta hogy 0 önbizalmam, sosem fejezte ki szavakkal tettekkel hogy szeret és jó vagyok neki, rám erőszakolta a fogamzásgátlót is. 0 önbizalommal és lelki erővel szakítottam vele, azóta folyamatosan teper és vissza akar szerezni. Úgy érzem sosem leszek a régi, olyan mély nyomot hagyott bennem, tönkrevágott. Barátok és család szerint bomba nő vagyok, nem értik miért nincs önbizalmam. Hogy szedhetném össze magam, hogy legyen önbizalmam újra, és ne fekete fehéren lássam a világot egy ilyen férfi után?

21/L



2021. márc. 8. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Megírtad a választ a kérdésedben:

Az önbizalmadat kell fejlesztened,amíg nincs önbizalmad,nem lesz norm kapcsolatod sem.

2021. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű.

Felkeresel egy pszichológust és eljársz hozzá.

Aztán amikor már van egy normális önértékelésed akkor megint elkezdhetsz párkapcsolatban gondolkodni.

2021. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egész párkapcsolatod már annak az eredménye, hogy nincs egészséges önértékelésed. Ezen csak önismereti munkával, pszichoterápián segíthetsz. Amíg nem vagy önmagad, addig sajnos az ilyen rossz tapasztalatok fognak megtalálni, úgyhogy jól látod a dolgot: lépni kell. A pasid egy bántalmazó volt, most is úgy viselkedik, ahogy az egy bántalmazótól a szakítás után "elvárható": próbálja magát visszasírni. A bántalmazóknak kiváló érzékük van arra, hogy megtalálják az ingatag lábakon álló önértékelésű embereket, mert őket tudják a legjobban leuralni.
2021. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!