Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Azt mondja lelki problémái vannak ő sem tudja mit akar az élettől, nincs megelégedve magával és idő kell neki. Mit jelent ez hogy idő kell neki? Mire kell idő? Miért én iszom meg a levét annak hogy lelki bajai vannak?

Figyelt kérdés

#Idő kell
2021. márc. 13. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Egy kapcsolatot elég nehéz normálisan fentartani, ha lelki gondjaid vannak vagy csak szimplán depressziós vagy. Bár nekem az a véleményem, hogy itt másról van szó. Mivel, ha szeretne akkor örülne, hogy nincs egyedül egy nehéz helyzetben és ott vagy neki. Ez inkább arról szól, hogy nem veled akar lenni, hanem van a képben más valaki.
2021. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

#1: akivel mondjuk messze jobban összhangban van, mint a kérdezővel, és aki, a kérdezővel meg is érti őt, anélkül, hogy külön magyarázgatni kelljen neki.


"Miért én iszom meg a levét annak hogy lelki bajai vannak?"


Aki ilyet ír, az sz*rik a másikra, meg arra, hogy az hogy érzi magát, már megbocsáss. Ilyen partner egyébként is kinek kéne?

2021. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2: jav: és aki, a kérdezővel ELLENTÉTBEN meg is érti őt, anélkül, hogy külön magyarázgatni kelljen neki.
2021. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
Most veled b*@sztak ki, kérdező, de ne aggódj eljön még az idő, amikor majd te b*@szhatsz ki valakivel.
2021. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
#4: így beszél egy tőrőlmetszett szociopata.
2021. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Vége van. Másik pasi kell neki. Ezen mit nem értesz?

Örülj neki, végre kereshetsz te is új muffot.

2021. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyan dolgot fedezett föl önmagában ami lehet sok dologgal szemben áll amiben eddig biztos volt,vagy csak egy olyan utat látott meg ami elbizonytalanította abban amit eddig követett.Az emberek változnak, önmegvalósítanak hogy lelkileg stabilabbak legyenek,az hogy te ebbe az új dologba hogyan fogsz passzolni el kell döntenie,szerintem ezért kért időt.Ezen nem kell fölháborodnod,az alap hogy meg kell érted és el kell fogadnod ha változtatni szeretne szerintem,ha szereted kitartasz mellette és türelmes leszel vele,de ezt már csak te tudod hisz te ismered,te tudod eldönteni hogy a kapcsolatotok most hogy alakul.35f
2021. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy van más valaki. Nekem is volt depressziós időszakom, és őszintén megmondom, arról ábrándoztam, hogy egyedül lakom, nincs ott a férjem, csak én. Dehogy kellett más pasi, egyedül akartam lenni. Éjfélig olvasni, délig aludni, nem beszélni senkivel, egész hét végén pizsamában csokit tömni a fejembe. Akkor főzni vagy takarítani, amikor akarok. Talán soha. Egyen meg a kosz és haljak meg a kupi kellős közepén és csak akkor találjanak rám amikor már szagom van.

Kb ennyi volt a fejemben. Kellett a francnak másik pasi, magány kellett. De a hülye gondolatok ellenére valójában azért kellett a magány hogy kikerüljek az akkori állapotból és összeszedhesssem magam. A válásom után kb egy hónapi depi után nekiálltam újradefiniálni magam és megújulni minden téren. De meg kellett rendesen gyászolni a dolgot.

Szóval lehet hogy ennyiről van szó, tudom itt mindenki mindig megcsalásra gyanakszik, de sokszor nem erről van szó. Persze ez számodra nem jobb, mert azt jelenti, hogy boldogtalan melletted, vagy legalábbis te nem vagy elég ahhoz hogy jobban legyen.

2021. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez pontosan azt jelenti, hogy idő kell neki, hogy önmagára találjon, tehát egyedül akar lenni. A lényeg viszont az, hogy te már nem kellesz neki. Engedd el, keress mást majd később, ha ezt kiheverted.
2021. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Másokkal akar dugni. Általában a nagy szöveg mögött ez rejlik.
2021. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!