Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a párommal (én 20 éves lány ő 28eves fiú) nem akar szexelni már másik műszakban vagyunk és állandóan csak az edzés mit tegyek nincs velem megelegedve?

Figyelt kérdés
Csak hétvégente találkozunk mert ő atkerette magát másik műszakba és akkor is csak az edzés meg a dieta már a sírba rakott ezzel de nagyon szeretem nem értem mi a probléma sose akár szexelni és hétköznap is az a szabály akkor találkozunk ha nincs szex én meg tennék érte bármit ő szerintem nem nem nagyon mutatja ki a szeretetet tervezzük a külföldot valakitol kérhetek valami tanácsot

2019. jún. 6. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ő nem akar tőled semmit! Keress másik pasit!
2019. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Máshova jár dugattyúzni és/vagy “gyúrunk vazze” típus.

28 évesen egyébként rég nem fiú már, hanem felnőtt férfi. Ha ilyen értelmi szinten áll, keresnék mást a helyedben.

2019. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%

Nyilvánvalóan aszexuális vagy meleg és látszat kapcsolatot tart fent veled. Netán egyéb más miatt tart téged, de nem szerelemből, ez nyilvánvaló. Még csak nem is vonzódik hozzád. Lehet akármilyen egészségtudatos vagy elvetemült gyúrós vagy fáradt vagy akármi valaki, normális kapcsolatban nem hoz olyan szabályt, hogy nincs szex.

Eleve nem is értem, hogy miért vagy kapcsolatban vele, ha ennyire ütitek egymást, hogy sírba tesz téged azzal, amivel szemmel láthatóan szeret foglalkozni. Semmi értelme az egésznek.

2019. jún. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szed valamit, amitől nem áll fel neki.
2019. jún. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
85%
Hagyd ott amit tudod! Csak futó kaland voltál, hisz ezért is kérette magát másik műszakba, nem akar téged látni sem, nem hogy veled dolgozni!
2019. jún. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
33%
Azt tudom tanácsolni, hogy olvass utána, hogy mi az a központozás.
2019. jún. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
27%
Lehet, gátlásai vannak vagy eltitkol valamit (mondjuk egy nagyobb műtétet, aminek még mindig látszanak a nyomai)
2019. jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Van amikor valaki a műszakváltásokból adódó bioritmus-problémák miatt annyira ki van merülve hogy gond van a szexuális teljesítőképességével és ettől fél. Attól hogy edzeni tud (ahhoz nem fáradt), még okozhat ilyet (esetlegesen) hogy nem tudja kipihenni magát. Ha nem lehet őszintén megbeszélni ezt vele, akkor nem tudom mi lenne jó...
2019. jún. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Meleg. Az ilyenek adnak a legjobban a testükre. Nézd meg milyen kozmetikumai vannak. Szemránckrém, korrektor, bőrradír, éjszakai krém, meg hasonlók, akkor tuti...
2019. jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"Csak hétvégente találkozunk mert ő atkerette magát másik műszakba" Ergo, a részéről nem akkora veszteség, ha téged ritkábban lát.

"és akkor is csak az edzés meg a dieta" Még annál is ritkábban. A külsője/egoja most fontosabb, mint hogy az illatos kertekben járjon.

"és hétköznap is az a szabály akkor találkozunk ha nincs szex" A heti 1-2 edzés nem árt az esztétika és az állóképesség miatt. De aki ezen túlmenően is hanyagolja a hölgyet vagy a dugópajtit, hát ... Ragozzam? Minek?

"én meg tennék érte bármit ő szerintem nem nem nagyon mutatja ki a szeretetet" El vagy varázsolva? Akkor Finito Incantatem!

"tervezzük a külföldot" Minek? Mi lesz abban jó neked VELE?

"valakitol kérhetek valami tanácsot" Megérted a fentiekből. Ha nem, menthetetlen vagy.

2019. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!