Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öt év kapcsolat után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év kapcsolat után szakítottam, de nem tudja megoldani az életét?

Figyelt kérdés

Sok rosszat, nehézséget okozott már nekem, és a kapcsolatunk egyáltalán nem működött,elköltöztem, magára hagytam de nem tudom mi lesz vele. Munkája jelenleg nincs, és van még kettő kutyusa is. November óta Én fizetem az albérletet.Tudom persze szarjam le mi lesz vele, mindenki ezt mondja, de nekem ez nem megy. Megbeszélni egyelőre nem tudom vele, mert csak néz ki a fejéből, és másokkal kavar úgytudom. A szülei nem foglalkoznak vele. Adtam neki időt ,nem szedte össze magát, de emberileg valahogy nem tudom magára hagyni. Hogy lábaljak ki ebből az egészből? Vágjak el minden kapcsolatot és ennyi?

26f


2021. márc. 16. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Családjának szólj, akkor is. Vagy rokonságának.
2021. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell elvágni a kapcsolatot. Nem kell segiteni sem. Magátol elkezd majd talpraállni, az elejen meg döcögős lesz lehet hogy segitséget kér majd még néha olyankor nem árt nyujtani valamit de aztán menni fog neki egyedul is
2021. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Így is elég jófej voltál, de most már valamit illene csinálnia. Ha legalább küszködne tényleg... de ha csak néz ki a fejéből akkor ideje elzárni a pénzcsapot. Megmondod neki, hogy ezt a részletet még kifizeted (ha akarod egyáltalán) a következőt meg már magának kell megoldania valahogy. November óta élősködik rajtad, azért remélhetőleg ennyi idő alatt sikerült félretennie egy pár havi albérletet...
2021. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
November óta? Na én itt be is fejezném a dolgot. Szólnék a családnak barátainak vagy akárkinek hogy befejeztem ne tartom úgy oldja meg az életét ahogy akarja. Azt hiszem elég türelmes voltál. Írj neki üzit hogy ennyi volt a pénzcsap ég vele.
2021. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

csak szegeny kutyakat sajnalom.. remelem veluk jol banik legalabb.

amugy nem kell terezanyat jatszani es mindenkit megmenteni, igy isugy tunik, hogy jol kihasznalt mar, mert megtehette. ha nem lesz vele ott senkit, akit le tud huzni, akkor kenytelen lesz osszeszedni magat. az ilyen ember addig kapaszkodik masokba, amig tud es sajnos mindig van valami balfek, aki hagyja neki, ezert nem is motivalja semmi arra, hogy osszeszedje magat. majd ha dontenie kell, hogy munka vagy az utca, akkor osszekapja magat. vagy nem. nem a te felelosseged, felnott ember.

2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen a kutyakkal jól bànik, őket szereti. Köszönöm az eddigi vàlaszokat, megerősítenek a döntésemben. Ment a zöld!
2021. márc. 16. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2021. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus, hány éves ez a csaj, hogy ilyen életképtelen ? Ezt nem is értem, össze vissza kavar pasikkal, felelősséget vállalni nem tud és mégis segítesz neki? Ez fura. És ilyeneknek van pasija, aki még a saját életét se uralja, döbbenet.
2021. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Hazament a szuleihez?

Mit hőbörögtök kovid idejen sokaknak nem volt munkaja..

2021. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

értem

tehát semmi közötök már egymáshoz, fizeted az exed albérletét amiben ő lakik és másokkal kavar


are you idiot? just a simple question, yer or no

2021. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!