Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öt év kapcsolat után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év kapcsolat után szakítottam, de nem tudja megoldani az életét?

Figyelt kérdés

Sok rosszat, nehézséget okozott már nekem, és a kapcsolatunk egyáltalán nem működött,elköltöztem, magára hagytam de nem tudom mi lesz vele. Munkája jelenleg nincs, és van még kettő kutyusa is. November óta Én fizetem az albérletet.Tudom persze szarjam le mi lesz vele, mindenki ezt mondja, de nekem ez nem megy. Megbeszélni egyelőre nem tudom vele, mert csak néz ki a fejéből, és másokkal kavar úgytudom. A szülei nem foglalkoznak vele. Adtam neki időt ,nem szedte össze magát, de emberileg valahogy nem tudom magára hagyni. Hogy lábaljak ki ebből az egészből? Vágjak el minden kapcsolatot és ennyi?

26f


2021. márc. 16. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hú de gáz
2021. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!