Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ismerkedett/összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ismerkedett/összejött pszichopata emberrel, milyen volt velük a megismerkedés? Chatelés alapján ki lehet őket szűrni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha túl szép minden hogy igaz legyen akkor legyen gyanús minden :D
2020. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azért kell némi idő, de aki értelmesebb könnyen át lát a dolgokon
2020. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindent irányítani akar, le se sz_rja az igényeidet, ha nem úgy van valami, ahogy neki tetszik, kivétel nélkül veszekszik...soroljam tovább? :D Ja és igen, ki lehet szűrni, ezek chaten is ilyenek
2020. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nagy rutin kell hozzá, szakembereket is megtévesztenek és bírókat is.

Az áldozataiknak is van valamilyen torzult valóságképük, ábrándjuk, azért nem veszik észre, hogy irracionális dolgokat mond nekik az illető.

Most hiába mondom, hogy feltűnhetne neked, hogy irracionális dolgokat mond, ha neked pont az az irracionális dolog az ábrándod, és ennél fogva fog meg téged.

2020. dec. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha kicsit is sérült vagy lelkileg (mint én), akkor nehéz észrevenni, ha még nem volt ilyennel dolgod.

Nekem sok év kellett ahhoz, hogy felismerjem, kivel vagyok. Az elején elhúzza a mézesmadzagot, te meg csak élvezed a figyelmet. Minden tökéletesnek tűnik, míg nem jön az első nézeteltérés. Sokáig betudtam annak, hogy csak egy hisztis kisfiú, akit még "nevelni" kell. Persze, az exbarátnője volt mindenért a hibás, ami miatt ilyenné vált. Én az a baj, még kihívást is láttam benne, így sajnos sokáig nem zavart. Minél jobban kezdtem kiállni magamért és megmondani a véleményem a viselkedéséről, annál jobban nem tetszett neki. Persze, ha véget akartam vetni a kapcsolatnak, tepert ezerrel, hogy visszakapjon. Sajnos sikerült is neki. Még 18 kis tini voltam, mikor összejöttem vele. Életem első kapcsolatba volt. Fogalmam sem volt, milyen egy egészséges kapcsolat. Így mindig egymás mellett kötöttünk ki. Betudtam naivan annak, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, ha minden rossz ellenére mégis egymás mellett vagyunk. Persze voltak szép éveink is, nem is kevés, amikor nagy volt az összhang, így ez csak a végefelé kezdett feltűnni. A történet vége az lett, hogy 1x szakítottunk hosszabb időre. A szakítás alatt sem hagyott engem békén. Fújta, hogy hagyjam békén, soha többet ne beszéljünk,nem szeret engem. Én békén is hagytam, de akkor meg ez nem tetszett neki és ő cseszegetett és talált meg folyton. Majd újrakezdtük, mert ezekután is voltam még olyan hülye, hogy elhittem, hogy egymás mellett van a helyünk. Bár, amilyen idióták vagyunk mindketten, talán tényleg így van. :D

Na, hát a nagy újrakezdés után ő már ismerkedni kezdett a hátam mögött. Úgyhogy úgy tűnik, végleg végeztünk, megvan az újabb áldozat. Borzasztó manipulatív és hazug ember, nekem meg évek kellettek, hogy felnyissam a szememet.

Most itt vagyok a húszas éveim közepén és úgy érzem, teljesen tönkre lettem téve. Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy lesz majd olyan párom, akinek rendben van az élete. Mert ha rendben van, oda minek kellek én? Sajnos ilyen szintekre süllyedtem miatta. Gyerekkorom elég nehéz volt, soha nem szeretett engem igazán senki. Majd jött ő és azt hittem, végre valaki őszintén szeret. Imádtam úszkálni a figyelmében. Hogy minden egyes mozzanatomról tudni akar. Még a féltékenysége is tetszett az elejen. Úgyhogy esélyem nem volt tapasztalatlan, szeretethiányos tiniként felmérni a helyzetet. Mostmár óvatosabb leszek, ha ebből valaha is kilábalok. De én sajnos defektes vagyok, nem is kicsit. Úgyhogy nem tudok mit mondani, csak azt, hogy így jártam, magamnak köszönhetem, amit kaptam.

2020. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 ne legyél magaddal ilyen szigorú! Őszintén sajnálom, amin átmentél, ugyanígy éreztem magam hónapokig, sőt évekig (#3-as vagyok)...de hidd el, némj önmunkával el lehet kezdeni kifelé menni ebből az állapotból. Pszichológusnál ha még nem jártál, nagyon javasolnám. Kiindulásnak szuper, bár nem biztos, hogy megold mindent neked egyből.
2020. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 köszönöm, igyekszem kimászni a gödörből. :)
2020. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!