Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek még lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet ebből valami? Hogy értelmeznétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátnőm 21, én 23 éves vagyok. Kicsivel több mint egy évig voltunk eggyütt. Igazából nagyon jól megvoltunk, de az idei évben már egyre többet veszekedtünk, én nagyon stresszes is vagyok a suli miatt mert idén vizsgázok és nagyon sok időmet elveszi, hétvégét is. Közben a barátnőm többször szólt nekem hogy picit változtassak, legyünk többet érdemben együtt. Menjünk el ide oda. Én pedig nem tettem ezt meg, ráadásul nem éreztettem vele azt hogy fontos számomra, nem öleltem már át esténként, nem volt sok meghitt pillanat. Csak átjött, kicsit beszéltünk, aludtunk, ennyi. Egyre többet lógott a barátaival, gondolom e miatt is. És mivel nem változtattam ezért egy hónapja azt mondta hogy akkor vége, de nagyon megviselt volt, sírt sokat. Én pedig nem vettem komolyan, illetve pontosabban azt hittem hogy csak szünetet akar és ennyi. De az utóbbi napokban esett le amikor megint mondta hogy "most jöttél rá hogy nem vagyunk együtt?" És egész nap zokogtam. Teljesen kivoltam, és az a tipikus utólag máshogy tenném érzésem van. És ami a legjobban bánt hogy én nem is ilyen vagyok, ahogy vele viselkedtem, és tudom pontosan mire vágyik de közben mégsem adtam meg. Egyszerűen sokszor feszült voltam, a suli is oda tesz nekem állandóan. És nagyon szeretném ha sikerülne megbeszélni vele a dolgokat.

Amióta elvileg nem vagyunk együtt, névnapomkor átjött és hozott nekem egy szivecskés csokit is. A facebookon (ha ez számít) ugyanúgy kint van hogy kapcsolatban vagyunk... Keres is, igaz kevesebbet, de szokott írni, néha fel is hív. Viszont sokkal többet van a barátaival, többet járnak össze stb. Mindig megy valahova...

Szerintetek meg tudjuk beszélni mindezt? Én nagyon szeretem, és a jelek alapján talán még ő is engem... Vagy nem tudom már..



2021. márc. 27. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Plusz: Most szerintetek keressem én is mindig? Nem akarom hogy azt érezze hogy nem érdekel, de nyílván nem akarok átesni a túloldalra sem.
2021. márc. 27. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Pffffff

Remélem talál egy normális pasit

Hagyd békén jobban jár

Ha ennyi eszed nincs ember, hogy most mit kéne tenned, hogyan kell bánni egy nővel...

Nem való még neked barátnő

Sajnos a csajod is későn jött rá

2021. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg, de csak akkor, ha levizsgáztál. Most csak néha írj rá, azt ennyi. Ha most megkeresnéd, és újra jóban lesztek nagyon, akkor ugyanaz fog történni, mint akkor, mert ugye te suliba jársz. Esetleg kimaradsz miatta a suliból, de az nem lenne jó megoldás.
2021. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!