Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hisztis lánnyal szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis lánnyal szakítani? Megszakad a szívem.

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon hisztis, egy éve vagyunk együtt de már nem bírom. Ilyenkor mindig bocsánatot kér és sír és megszakad érte a szívem mert elég együttérző vagyok. Érzem hogy ez nem működik de ha szakítok vele ott fog bőgni és tudom hogy elbizonytalanodok. Valami tanács? Valakinek hasonló?
2016. jan. 25. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te dobod, vagy ô ha már talált mást.
2016. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előttem kommentelő fájdalmasan őszinte. :D

Nálunk én vagyok a hisztis barátnő szerepben, de azért válaszolnék.

Szerintem ha érzed, hogy nagyon nem működik a dolog, egyszer véget kell vetni neki. Nem tudom, hogy miben nyilvánul meg ez a hiszti, de biztos nincs véletlen. Saját példából tudok csak kiindulni, de engem mocskosul szokott zavarni ha szarnak a fejemre és barátom napokig nem keres, nem kérdezi, hogy mi van velem, én ekkor baszogatom, hisztizek és itt kezdődik a baj. Mondjuk engem gond nélkül elküld melegebb éghajlatra ha zokogok ha nem. A lényeg, hogy ha már nagyon nem bírod akkor is légy tapintatos, de határozott. Mondd meg neki, hogy vége. MINDENKÉPPEN ADJ NEKI EGY HASZNÁLHATÓ INDOKOT, hogy miért teszed, mi a baj. Ha már nem szereted úgy vagy elmúlt a láng akkor ezt is mondd meg neki. Próbáld meg vígasztalni (nem fog menni)... Ilyenkor szerintem ér csalni egy picit és azt mondani, hogy lehettek barátok, vagy beszélgethettek stb...

2016. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már nem szereted, dobd, az neki is jobb lesz előbb utóbb. mert hosszútávon sok gond fog adódni, ha olyannal vagy, akit nem szeretsz már. inkább mindkettőtök legyen szabad. ezzel neki is jót teszel.
2016. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki ismer valamennyi emberi anatómiát, akkor azt tudja, hogy bizonyos korban nők és férfiak is rendkívül nehezen értenek meg helyzeteket, félnek a nagyobb lépésektől, stb. Az első 3 válaszoló annyira érdektelen, hogy erről fogalma nincs, más embereket nem is figyel, lusták értelmezni viselkedési módokat.

Szerintem ilyenkor Tanácsot kell adni a másiknak, nem pedig bámulni a másikat csendesen. Nagyon valószínűséggel vagy a tanulás mennyisége, vagy a családja (nagyon sokszor egy irígy anya állandó piszkálása) készíti ki ennyire. Te ilyenkor Szilárd férfiként kellene mellette állj és/vagy elvinni együtt akár egy szakemberhez úgy, hogy nem szükséges bemenned. Igen, vannak annyira kemény helyzetek az életben, amelyeket a másik már nem tud megoldani, tanácsokat adni, de egy szakember pár kezeléssel igen. DE nagyon fontos, hogy tapasztaljátok ki, hogy melyik az igazán jó és nem flegma, felületes pszichológus.

2016. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, embereld meg magad, aztán viszontlátásra. Az is lehet, hogy a sírást érzelmi zsarolásként használja, erre nem gondoltál már? De még ha nem is szándékos, akkor sem maradhatsz valakivel, ha nem akarsz, csak mert sír. Majd összeszedi magát. Te meg legyél kemény, szakítsd, köszönj el, aztán aludj rá kettőt és jó lesz.
2016. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te szánalomból fogadsz vissza valakit,aki terhes neked?Te nem együttérző jószívűség vagy,hanem egy gyáva balek,aki nem mer nemet mondani.Három betű.Próbáld ki.kérj meg egy barátot,hogy játssza el a hisztiző barátnő szerepét,gyakorold a nemet,így fel tudsz készülni az éles jelenetre.
2016. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!