Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Majdnem 12 év együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 12 év együttélés után szerelmes lett másba a párom, mit tennétek?

Figyelt kérdés
18 évesen jöttünk össze, viszonylag fiatalon, nekem ő a második szerelmem. Egyetemre mindketten ugyanabba a városba mentünk és együtt vettünk ki albérletet, 2 hónap után összeköltöztünk, azóta is együtt élünk. Az évek során csak jobb lett a kapcsolatunk, egyáltalán nem érzem azt, hogy mással szeretnék lenni rajta kívül, még ennyi idő után sem. Részemről megvolt teljesen a bizalom irányába, sokszor ő volt a féltékeny 1-1 kollégámra, fiú barátomra teljesen alaptalanul. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy megcsaljam, csak érzelmekkel tudok csókolózni, szeretkezni, amit neki is mondtam. 2 hónapja azonban minden megváltozott, mikor egy nálam fiatalabb ügyfelébe beleszeretett. Azóta is együtt vannak, heti 2-3 alkalommal nála (a lánynál) alszik. Egy egyéjszakás kalandot meg tudtam volna neki bocsájtani, ez a helyzet azonban teljesen más. Nem tudom, meddig fog tartani a kapcsolatuk, de tartok tőle, hogy utána sem lesz köztünk minden a régi. Nem vagyunk házasok, nekem egyáltalán nem fontos az esküvő, nem is vagyok ellene, ő szeretne elvenni a 13. évfordulónk napján, ami közel van a 31. születésnapomhoz, szerinte ez a nap lesz számmisztikailag tökéletes(évekkel ezelőtt ebben maradtunk). Gondolkoztam a szakításon, ami rettentő nehéz lenne, mert a mai napig szerelmes vagyok belé, illetve ő sem szeretné, hogy szétmenjünk. Bármilyen okos tanácsnak örülnék elsősorban olyanoktól, akik voltak már ilyen helyzetben.
2021. ápr. 8. 11:32
 171/178 anonim ***** válasza:
100%

"Az biztosan a kapcsolatunk végét jelentené, ha egyszer is megtudnám, hogy a telefonomban, privát levelezésemben turkál, így fordított esetben sem tennék ilyet."

"Racionálisan végiggondolva szólnak érvek a szakítás mellett, de nem tudnék ilyen kérdésben nem érzelmi alapon dönteni."

Szóval ha belenézne a telefonodba akkor racionálisan szakítanál az érzelmeket hátrahagyva, míg egy ilyen általad nem elfogadott nyitott kapcsolat miatt nem tudnál már racionálisan dönteni és szakítani?

Magyarul egy batális problémánál nem tudnál racionálisan dönteni míg egy piti dologban úgy döntenél rögtön?............

2021. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/178 anonim ***** válasza:
100%
Ma Lillanál aludt? Kérdezd meg milyen volt a szex.
2021. ápr. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/178 anonim ***** válasza:
89%
Na mi van veletek? Megvan még a Lillus?
2021. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/178 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne. Meg is lesz ameg el nem hagyja érte vagy talál jobbat. 🤣
2021. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/178 anonim ***** válasza:
100%
Van fejlemény?
2021. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/178 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, kérdező meg van még a másik nője?
2021. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/178 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet azóta?
2021. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/178 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Itt a másik bolond, érdemes elolvasni...

márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!