Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl rajta magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl rajta magam ő volt az első párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 20 éves lány vagyok. 4 hónapja szakított velem a párom mert hogy vonzatottnak érzi már ezt és hogy nem szerelmes csak szeret. Szakítás után tartottuk a kapcsolatot beszélgettünk, telefonáltunk stb. Azt hittem ebből még lehet valami de közölte hogy most csak barátok vagyunk. 2 hete végett vetettem a beszélhetéseknek mert megtudtam hogy van egy alkalmi lány akivel összejárohat. Azt mondta nem tudja mi lesz belöle. Azt is mondta hogy még neki is szar nélkülem de most tőlem nem akar semmit se illetve hogy lehet még a jövőben lesz köztünk valami de nem tudja.

Amióta nem beszélünk kicsit jobban vagyok de sokat gondolok rá és fáj hogy mással van. Nem tudom mit csináljak szar az egész.



2021. ápr. 13. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Keress egy érett, FÉRFI partnert!
2021. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A legnagyobb hülyeség az volt, hogy "barátkoztál" vele szakítás után. Minden kapcsolatot szakíts meg, ha túl akarsz lenni rajta, és tartsd magad! A hogy vagy, mi van veled beszélgetés is káros, csak tovább gondolod feleslegesen.
2021. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen már megszakítottam és nem beszélek vele csak fáj hogy nem tudom mi lehet vele de tartom magam és én se keresem
2021. ápr. 13. 12:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor az jár a fejemben hogy ő gondolgate rám. Mert azt mondta hogy tudja hogy megfogja azt bánni hogy szakított velem de lehet akkor már késő lesz.
2021. ápr. 13. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:

én bár fiú vagyok, átérzem ezt a nehéz helyzetet. 20 évesen voltam előszőr igazán szerelmes és 3 hónap után a lány mondta, hogy ő bár szeret, nem szerelmes. elképesztően nehéz fél év következett, tudtam, hogy minden kapcsolatot meg kell szakítanom vele és nem szabad nézegetni képeket meg emlékeket életben tartani. Hosszú folyamat lesz, ha érzelmileg nagyon beletetted magad a kapcsolatba és nem lehet megspórolni a szenvedést. Egy hosszú mélypont fog következni az életedben, sokat fogsz magadról tanulni, másképpen fogod utána szemlélni a világot. Próbáld meg objektíven látni a hibát.


én például ma már látom, hogy a kapcsolat legelejétől hunyó voltam, mert voltak jelek, hogy az ő részéről nincs szerelem. áltattam magam, hogy majd jobban fog szeretni, de ez nem így működik. próbáld kitölteni az idődet valami hasznossal, kezdj el tanulni egy új nyelvet, kezdj el egy új sorozatot nézni, kezdj el sakkozni, vagy csak koncentrálj jobban a tanulásra, munkára.


ezt a nehéz időszakot egy boldogabb fogja követni ahol már sokkal erősebb leszel lelkileg.

2021. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Játszmázik, így tart talomban... Nyilván mint embert szeret, de annyira nem hogy el is engedjen, neki a sajat kényelme fontosabb, az hogy te mint "rajongó" "b terv" ott legyél neki. Szakíts meg vele mindenféle kommunikációt ha nem akarsz beleragadni abba, hogy reménykedsz, belelátsz a viselkedésébe dolgokat, közben meg új csaja van, nyugodtan alszik és max néha eszébe jutsz. Egyre inkább továbblép rajtad, eltelnek évek, amíg rég továbbléphettél volna te is, de ugyanott toporogsz az ilyen hitegetései miatt mint hogy majd "lehet megbánja"... Esetleg hosszú idő után ha egyedül marad majd beéri veled, akkor megkeres.


Sajnos tapasztalatból írom, velem 4 év után szakított az exem, több mint másfél éve, ugyanilyen dumával, hogy mar nem szeret, keressek mást.

Ő nem kommunikált velem egyáltalán, teljesen eltűnt, tudtam h más lány van a dologban nem is kerestem miután elküldött, viszont 4 hónap után megjelent.

Én a 4 hónapot mindennapos bögéssel töltöttem, vártam reménykedtem hogy megbánja, bár ő nem ígérte... És amikor visszajött, az első pillanatban sokkot kaptam, aztán vártam az örömöt aminek elkéne árasztania, amire vártam, de nem jött... Annyira megbántott azzal hohy majdnem fél évig nem kellettem neki, és hogy elhagyott, hogy nem bírtam lenyelni... Egyszerűen nem tudtam elengedni a dolgot, ráadásul hetente írt vissza, gáz volt az egész, azt csinálta amit a te párod most, nem jött össze a masik csaj akiért dobbantott, rájött h lehet csak en jutok neki, ezért megpróbált visszarakni talomba...

De mar hiába. Hónapokig írogatott, végül közölte hogy nője van és tiltott mindenhonnan.

Azóta eltelt egy év, ami nagyon durva volt, hiába jött vissza, hiába nem tudtam vele újrakezdeni, nagyon megviselt hogy így tönkretette, ennyit jelentettem neki, mert a lelkem mélyén tudtam h nem a nagy szerelem felismerése miatt keresett fel...

Most tartok ott, hogy egyáltalán nem érdekel, nem sírok utána, nem hasonlítgatok mindenkit hozzá, egyszerűen elmúlt, másfél év alatt de elmúlt.


Spórold meg ezt az időt, tudatosan építsd le, mert hidd el az amit most csinál minden csak nem bizonytalanság. Ha szeretne téged, nem más lánnyal fetengene, ha csak hullámvölgy lenne, par hét után felismerte volna hogy a hiányod rosszabb mint az esetleges problémák, ne engedd ezt, hogy hitegessen, mert csak később fogod tudni elkezdeni feldolgozni.


Tudom hogy ide már csak végső kétségbeesésében ír az ember, és hogy reménykedsz nagyon, varod a megerősítést, de hidd el, ha vissza akar jönni, akkor is visszajön ha nem kommunikált ok, sőt... Ha tényleg te vagy neki az igazi, akkor a valós hiányod ébreszti erre rá, ez ami most van ez nem, ez túl kényelmes.

De szerintem ha vissza is k3retőzik, te sem azt fogod már érezni amit most hiszel, pontosan ezek a jatszmái miatt, mert szivat...

Ku..vanehéz de hallgass az eszedre, ha téged akar jönni fog és teperni, ha nem jön, hát menjen amerre lát és hagyjon téged élni.


Kitartást, jobb lesz!

27/L

2021. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteket. Igen megmondtam neki hogy hagyjon békén és hogy most nélküle akarok lenni nem kell az életembe mert csak fájdalmat okoz és elfogadta.
2021. ápr. 13. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, túl leszel rajta, csak adj magadnak időt meggyászolni, feldolgozni. Később már azon fogsz szörnyülködni,hogy mit akartál ettől az embertől... Ha simán lelépett, akkor ő nem a te embered, ez nyugtasson, csak egy ugródeszka a majd későbbi jobb felé.
2021. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!