Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt csúnya szakításod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt csúnya szakításod?

Figyelt kérdés
Idővel megbocsájtott a sértett neked?
2021. ápr. 15. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. Én vagyok a sértett. Magam miatt már "megbocsátottam", nem haragszom rá. De a továbbiakban nem kívánatos személy az életemben. Ettől függetlenül remélem jól van és megtalálta a boldogságot máshol.
2021. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Melyik szakítás nem csúnya? Nem lehet szépen szakítani amíg vannak érzések. Mission impossible.

Írjátok már le hogy néz ki a szép szakítás. Várj megpróbálom:

Hazamegyek a szerelmemhez, veszek előtte virágot is. Majd belépek, ő éppen kavargatja a babgulyást féltérdre ereszkedek, előveszem a bokrétát is a háta mögül és azt mondom: Kevesem pakolj össze és menj innen, mert nem akarok veled lenni többet.

Erre neki könnybe lábad a szeme, a nyakamba borul, átölel, és arcon csókol. Végül kézenfogva megyünk be a hálószobába összerakni a cuccait.

2021. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

4éve voltunk együtt, megcsalt. Szakítottunk, hazaköltöztem. 3hónapig könyörgött, menjek vissza hozzá, megbánta, szeret stb... visszaköltöztem. További másfél évig voltunk együtt, de már nem volt olyan. Az utolsó fél évben elkezdett füvezni, sokat veszekedtünk (emiatt is).

Egy hétvegi kikapcsolódás alatt történt a szakítás. Barátokkal a helyi klubban voltunk. Ő a fiúkkal, én a lányokkal beszélgettem. Mentem ki pisilni, a női wc-ben találtam egy barátnőmmel, "akció" közben. Kirohantam, otthagytam őket. Ő futott utánam, a parkolóban álltunk meg veszekedni. Ő totál be volt tépve. Szó szót követett, mindenért én voltam a hibás, végül megütött. Földre estem, eltört a karom.

Azzal a lendülettel, törött karral "hazamentem", összepakoltam a cuccaim és otthagytam.

Szép lassan kerültek elő a barátai, kiderült a békülés óta, abban a másfél évben 14 nővel csalt meg.


Utána mégjobban rákapott a drogokra, elkezdett zaklatni. Rendőrségre is mentünk, mert már féltem tőle.


Ennek 5éve. Azóta sem bocsátottam meg neki, nem is fogok soha.


A mostani párkapcsolatomra is kihat...

Ő boldogan él egy nála 10évvel fiatalabb csajjal, akit fűvel fával csal...


28l

2021. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhh ez az utolsó nagyon durva.
2021. ápr. 15. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked mi a történeted, kérdező?
2021. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra finomabb fogalmazva kidobott 9 hónapig voltunk együtt. Két gyereke van. 3x szakított ez alatt az idő alatt. Aztán még fel is jelentett mert 1 hete elmwntem hozza hogy beszéljek de persze értelmetlen út volt. Most már rám se néz. Mindenkinek elmond rossznak mert ő az áldozat illetve a sértett mert megjegyeztem neki azt hogy eléggé elhanyagol engem. A barátnő re mindig van idő csak rám nem. Szóval most minden rossz én vagyok. Nincs más neki ez 100%.úgyhogy kíváncsi vagyok hogy egyáltalán akkor minél volt véleménye ha ilyenkor blőd dolgokat miatt képes elhagyni. A pénz a másik része hogy nem adtam neki pedig de..
2021. ápr. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!