Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha a szakításunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szakításunk után majdnem 3 évvel ismét megkeresett?

Figyelt kérdés
2 évvel idősebb vagyok nála, egy szépségversenyen indultam, még 6 éve, ott ismerkedtünk meg. Kiderült, hogy ő akkor kezdett modellkedni. Hatalmas szerelem volt köztünk, nekem mai napig ő a legnagyobb szerelmem. 3 és fél éve az esküvőt terveztük igen intenzíven, számos esküvőhelyszínt megnéztünk. Mindketten elég öntörvényű emberek vagyunk, nem jutottunk közös nevezőre az esküvő részleteivel, így mondtam, hogy inkább hagyjuk az egészet és szakítottam vele. Hónapokig gondoltam utána rá, számtalanszor vele álmodtam a szakítás után is, utána sikerült továbblépnem. Azóta nem beszélünk, csak név-születésnapon felköszöntjük egymást üzenetben. Tegnap este viszont rámírt, hogy feldobta neki a facebook a 4 évvel ezelőtti eljegyzésünket (közös képeinket nem töröltük, emlék gyanánt fennmaradtak), sok pozitív emlék jutott eszébe, nem lenne-e kedvem találkozni vele a napokban. Nekem 8 hónapja van kapcsolatom, boldog vagyok vele, a párom mindenben engem helyez előtérbe. Az exemmel semmi esetre sem kezdeném újra, viszont a szex vele volt a legjobb, abba benne lennék, hogy néha-néha összejárjunk kizárólag szexelni. Nem tudom, hogy ehhez mit szólna, illetve a mostani párom előtt meddig tudnám titkolni.

2021. ápr. 18. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy valaha volt szerelemért, nem éri meg tönkretenni egy jelenleg jól működő párkapcsolatot. Persze ez csak az én véleményem, valószínűleg mindenkinek más véleménye van erről a dologról. Mellesleg ez a te döntésed, ahogy te jónak látod, úgy fogsz cselekedni.
2021. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
azt teheted, hogy szépen letiltod mindenhonnan és megtartod szép emléknek.
2021. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Senkit nem tiltottam még le életemben, nem is fogok, gyerekes butaságnak tartom.
2021. ápr. 18. 09:38
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

ja, akkor menj dugd meg és kínlódj tovább. A letiltás nem gyerekes, hanem önvédelmi reakció, pont az ilyen ostobenkó nők ellen, akik szt hiszik dróton rángathatják a balfék faszikat.

Sok sikert, remélem a mostani nőd rájőn mekkora görény vagy.

2021. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a kérdés. Leírtad, hogy szívesen félrebsznál vele. Meg is teszed, hiszen a mostani pároddal olyan "nagyon boldog" vagy, hogy az exed farka is kell még mellé.
2021. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tessék? Én vagyok a nő, az exem értelemszerűen férfi.
2021. ápr. 18. 09:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon boldog vagyok a mostani párommal, sokkal inkább egyezik a gondolkodásunk. Ugyanakkor mindenki végez a fejében összehasonlítást kimondatlanul is, ezért írtam, hogy az exemmel volt a legjobb a szex. Ez nem azt jelenti, hogy a mostani pasimmal rossz, vagy ne lenne odaadó velem.
2021. ápr. 18. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összehasonlításod oda is vezetett, hogy kefélni akarsz vele ismét. Szóval ja, tényleg boldog lehetsz, ha az exed farkát akarod megint. Jellemtelen és hazug vagy, a mostani párod megérdemelné, hogy tudjon arról kivel is van együtt.
2021. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Gondolkozz el azon, hogy milyen ember vagy. Mert egyenes, őszinte és bátor biztosan nem, ha titokban akarsz félremenni.
2021. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

És még ezek után van pofája bárkinek is megkérdezni, hogy miért van egyre több incel?


Ilyenkor hol van a sok okoskodó, aki szerint mennyi embernek van "boldog" párkapcsolata?


Csak szerencsétlen párját sajnálom, hogy ilyen nője van, mint a kérdező...


Ha létezne Isten, akkor az ilyen nőknek jutna olyan férfi, akiről ezek után kiderülne, hogy lenyomozta az egész Facebook beszélgetést és csak arra várt, hogy rajtakapja őket, majd a nőt agyba-főbe verné, sósavval leöntené a gyönyörű kis szépségkirálynő pofikáját és utána levágná a modell bájgúnár csávójának is a farkát, hogy ne tudja többé használni.


A kedves, aranyos, normális nők meg nem szenvednének kontrollmániás meg nőverő meg agresszív férgek mellett, hanem nekik jutna olyan normális férfi, mint amilyen ennek a ribi kérdezőnek a párja.


Szerencsétlen srác lelki sérült lesz, hogy ő mindent megtett a lányért és mégis csak egy ilyen utolsó ribi jutott neki.

2021. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!