Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítasunk után egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítasunk után egy hónappal már más sráccal van együtt. Szerintetek valóban továbblépett, vagy csak a hiányomat pótolja ezzel?

Figyelt kérdés
Két és fél évig voltunk együtt. A kapcsolatunk utolsó szakaszában nagyon sokat vitáztunk és el is laposodott a dolog, de szerettük egymást. Szakítottunk (ő kezdeményezte), de végig sírtunk egymás vállán, ölelkeztünk és csókolóztunk, szerettük egymást, csak szimplán tudtuk hogy abban a formában ez már nem mehet tovább. Megbeszéltük hogy ha rendbe rakjuk magunkban a dolgokat, akkor lehet ebből még valami. 11 nap múlva levelet írtam neki, hogy beszélgessünk, mondta hogy nagyon hiányzom neki de idő kell még neki. Másnap egy másik sráccal láttam, ezért kérdőre vontam (hiba volt felhívni, mert vita lett belőle). Kiderült hogy az alatt a 11 nap alatt találkozott vele és el kezdtek beszélgetni. Ezt követően még volt hogy beszélgettünk, mondta hogy beszélget ezzel a sráccal de nincs okom tartani tőle, mert nem akar most senkitől semmit, csak jól esik neki hogy érdeklődnek iránta és azt mondta, hogy jó lenne velem lenni még valamikor, de most még nem állt össze. Hittem neki naívan, mert sosem hazudott nekem, persze zavart hogy mással beszélget közben, és valahol tudtam hogy aztán úgy is több lesz ez köztük, de reményt keltett bennem ezekkel a mondatokkal és bíztam benne, hogy visszajön, hülye voltam. Nézzétek el nekem, nagyon szerettem. Eltelt egy hónap, ez idő alatt volt hogy lájkolgatott (régebbi posztjaimat is, ergo nézegette a profilom), és amikor látta hogy bulizni kezdtem, el kezdett féltékenykedni, írta hogy nem akarja hogy legyen valakim. Mondtam, hogy őt szeretem, ha kell várok is, de ennek ellenére még akkor sem akart találkozni. Folyamatosan tartotta bennem a reményt ezekkel a dolgokkal, hülye voltam. Aztán jött a csattanó: összejött ezzel a sráccal. Erre varrjatok gombot. Lájkolgat, volt hogy írt is, reagálgatott a dolgaimra és féltékeny volt arra hogy nehogy hamarabb továbblépjek, erre ő jött össze azzal a sráccal akitől azt mondta hogy nem akar semmit. Mikor megkérdeztem hogy most ez mi, azt mondta hogy idő közben meggondolta magát, de azért hozzátette hogy nem szereti úgy mint ahogy engem, csak jól esik neki ez az új rajongás és nagyon jól érzi magát a társaságában, mert ő segítette át ezen a szakításon. Kérdeztem, hogy ha nem szereti úgy mint engem, akkor nem-e hozott egy kicsit elhamarkodott döntést, erre csak annyit mondott hogy majd kiderül és hogy most jó ez neki. De azért még ekkor is megjegyezte féltékenyen, hogy nekem kik az új lány követőim és kik lájkolgatnak (tehát figyel a közösségi médiában). Miért csinálja ezt? Ha valaki boldog egy új kapcsolatban, akkor az miért figyeli az exét és miért zavarja, hogy kik lájkolják? Az a megérzésem, hogy erős ráhatást gyakorolt az új barátnője, eleve a szakításunkban is és hogy összejöjjön ezzel a sráccal (a srác egy társaságból való ezzel az új baratnővel). szóval ez nem teljesen a saját döntése. Szerintetek? Hasonló sztorik? Esetleg tanácsok?

2019. dec. 15. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem olvastam végig a novelládat, ne haragudj. Neked volna jobb ha továbblépnél, ő már megtette. Szakadjál le a csajról, a múltról, és szerintem öt is hagyd békén. Sok sikert!
2019. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Továbblépett és csak azért mondja hogy nem szereti annyira mint téged, mert tallonban akar még tartani. De hidd el, nem jön már vissza, mással dugatja magát és ezt bachatod.
2019. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban tovább lépett. Én úgy gondolom, ha szeretitek egymást, akkor nem mentek szét akár mennyire is ellaposodott, hanem életet visztek az egészbe, dolgoztok rajta és persze mindent megbeszéltek. Ő nem akarta itt már bűzlik a dolog. Hogy is lehetne valamit helyre rakni külön, aminek vége? Sehogy. Az biztos, hogy nem engedett még el és van annyira önimádó, hogy nem engedi el a kezed teljesen és még ő feltekenykedik. Van ilyen én is találkoztam már ilyen emberrel. Én a helyedben onnantól kezdve, hogy ő mással kavar nem keresném a miérteket, nem irogatnek neki, nem okolnék az ő ostobaságából egy harmadik meg egy negyedik személyt (szted egy barátnő hat rá? Ne viccelj felnőtt emberek vagytok... Neked van olyan haverod aki ha azt mondja ne próbáld meg újra vele, de te meg akarod akkor a haver miatt német mondasz? Nem hiszem)... Ideje lexarni az egészet és tovább lépni.
2019. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet tehetsz: továbblépsz.

Bármennyire nehéz megtenni, megszakítod vele a kapcsolatot, törlöd face-ről, sőt, tiltod, telefonszámát szintén. Nem sétálsz arra, amerre lakik, stb, stb, stb..

És elkezdesz bulizni, legfőképpen ismerkedni.

Nem érdemes olyanon agyalni, aki így továbblépett.

2019. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem keresem már, eszem ágában sincs. Én is erre gondoltam, hogy csak tallonban akar tartani, azért csinálta így, azért tartotta még itt is a vasat a tűzben. Ha esetleg nem jött volna össze a dolog mással, maradjak itt neki B tervnek. Tudjátok ő volt az első igazi szerelmem és ez az első szakításom, azért megy ilyen nehezen a leválás. A barátnős dolgot csak azért mondtam, mert korábban is volt ilyen vele (még az előttem lévő barátjával volt együtt úgy, hogy nem szerette, csak rábeszélték, nem is tudott vele lenni egy hónapnál többet). Egyébként nyilván igaz amit mondasz.
2019. dec. 15. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért kell letiltani az exeket pár hónapra. Utána fel lehet oldani.

Nekem ez vált be, így nincs sárdobálás, se féltékenység, se manipuláció, se visszatáncolás


Amúgy nőként imádtam hóditani. Így számomra kecsegtető volt egyszerre több férfit is lázba hozni. Viszont én ezt úgy csináltam hogy mai napig nem tudnak egymásról :)

2019. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!