Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám magamban rendezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamban rendezni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nehezen engedem el az életemből azt az embert, akivel nagyon szerettük egymást.

Eleinte minden rendben ment, aztán azt vettem észre, hogy egyre jobban eltávolodtunk,amitől én egyre ragaszkodóbbá váltam. Ez a ragaszkodás őt egyre jobban zavarta, és végül szakításra került sor.

Ennek lassan már fél éve, de elég nehezen rendeződnek bennem a vele kapcsolatos érzések, azt hittem ennél erősebb a kapcsolatunk.

Nem tudom hogyan tehetném magamat túl rajta illetve gondolkodtam azon is mit rontottam el de ettől tudom nem fogom tudni visszahozni azt, ami köztünk volt.

Aki volt hasonló helyzetben, hogy elvesztette azt, aki közel állt hozzá annak megköszönném ha írna, hogyan tudta túltenni magát a helyzeten, hogy a másiknak már nincs rá szüksége.

l 27, f 30



2021. ápr. 18. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Elkezdtem másokkal beszélgetni ismerkedni.. aztán nehezen de utána jobb volt nem gondoltam rá annyit, később meg már nem is érdekelt
2021. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne agyalj túl sokat ezen. Szerintem leértékelned sem kell ezt a kapcsolatot visszamenőleg. Azt sem gondolni, hogy elrontottál volna valamit. Valahogy ez a dolog így történt ez egy ilyen történet lett.


Csak hagyd, hogy menjen tovább az élet amerre akar és menj vele.

2021. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy h nem az erzeseidre hallgatsz hanem kokemenyen az agyadra. Azt tartod szem előtt h miért nem mukodott a kapcsolat. Van h 100szor el kell ugyanazt a dolgot mondani magadnak h az agyad felfogja.
2021. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!