Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tetétek magatokat túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetétek magatokat túl azon amikor a párotok lelépett külföldre egyik napról a másikra munka ügyben?

Figyelt kérdés

En most sajnos ilyen szituban vagyok es elég nehéz mivel sok ponton passzoltunk sok a közös élmény.


Hivott h majd menjek utana,meg h szeret, de lehet csak azert mondta h igy könnyebb legyen az elvalas még h en megnyugodjak.



Közösen kialakitott életünk volt,sok emlek kavarog a fejemben.


Megdöbbentett ez a szitu arra h ez kb olyan mikor valakit elveszitesz mert meghal vagy a valas lehet még nagyon brutalis lelkileg ha ereznek vmit 3egymás irant es az egész eletuket kidobjak az ablakon es kezdhetik megint nullarol erzelmileg ertem elsosorban.


Nem gondoltam volna h azok akik ilyenen mennek keresztul ilyen brutalis szr erzes.


Szeretik egymást,kiegeszitik egymast de szetmennek.



Aki ilyenen keresztül mennek hogy birjak feldolgozni,meg lelkileg rendbe hozni magukat..?


2021. ápr. 19. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tetük túl ? Két tével...

Úgy tettétek..

2021. ápr. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Utána kell menni, ez a természetes.
2021. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonlo volt.

Csak en jöttem haza.

A párom külföldi, magyarul nem tud, a gazdasági helyzetunket tekintve sem akarna itt élni.

Viszont egy fősuli miatt haza kellett jönnöm aztan abban is el is helyzkedtem karrierépítes stb.


(Kulfoldon szobalány meg ilyesmik voltam es már nagyon rühelltem a mindenfel fizikai melot, de zsigerbol gyűlöltem. Viszont képzettsegileg es szakmai nyelvet tekintve szellemi munkákhoz meg kevés voltam kint. Magyarán nem találtam meg a helyem, csak ideig oraig jo volt a kulfoldi kereset. De szoszerint fizikailag is kezdtem lerobbanni! Mindenem fájt. Csontvelő gyulladásaim kezdtek kialakulni stb. En amolyan gyengébb vekonyabb tipusu nő vagyok amugyis)


Lehetetlen volt tovább kint élnem így.

Hazajöttem elkezdtem a sulit.

Es szerelmes is voltam, azaz rettentően fájt. Hívott könyörgött várt vissza, utánam jött, szemelyesen is kért hogy menjek vissza. Ejjel nappal videochateltünk. Hogy hogy tehettem ezt vele. Menjek vissza.


És ami nekem segitett:

Egy idő mulva átváltott dühbe. Arrogáns lett gyűlölt utált, gúnyolodásokba kezdett, lehordott mindennek, élcelődött rajtam, a haverokkal es anyujával tesoival(!)es velem csoportbeszélgeteseket csinalt ahol agyon gunyolt hogy mindenki rajtam röhögjön!

És az a pont ami vegképp feltette az i-re a pontot, amikor az Anyukája is(intelligens rendes értelmiségi nő akire mindig felneztem es jo volt a kapcsolatunk!) a fia mellé állt és diszkrèten nőiesen ugyan de ő is rajtam kezdett élcelődni.


Es en azt ereztem valojában mindenki utál, semmi szeretet nincs ott, a valodi Igazi családom az itthon van, en ilyenek ilyen emberek miatt plane nem fogok visszamenni SOHA.


Egy fájdalom csak ami megmaradt a szívemben. De persze a korábbi hatalmas emlekek is. De az a fájdalom az nagyban segit ahhoz hogy ne nézzek hátra, hanem csak előre. Azaz végképp lezártam.

2021. ápr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*korábbi hatalmas JÓ emlekek is
2021. ápr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*ja es szóval ő, hogy leléptem külföldre (hazajöttem), egyszerűen a dühvel tette magát túl.
2021. ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem a párom egyik napról a másikra kiment külföldre dolgozni. Együtt éltünk a szüleimnél. Az édesapja közben járása volt. Két nappal az utazás előtt közölte velünk, hogy megvan a repülőjegy, ha kiakar jönni hozzá pénzt keresni ezt most kell akkor meglépni. Összetörtem. Egyik sem tudta megmondani, hogy visszaköltözik-e valaha. Mikor kiment megingott a kapcsolatunk. Nem akart hazajönni, kint akart maradni évekre az édesapjával. Aztán félév múlva hazajött, mert szakítás szélére került a kapcsolatunk. Félév alatt kétszer láttam. Alig tudtunk kommunikálni, mikor ő ébren volt én már aludtam s fordítva. Kellett egy kis idő, hogy rendbe jöjjünk. Most már a vőlegényem, és legközelebb ha kimenne akkor én is vele tartok. Így többet nem válunk el, mert pokol volt.
2021. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hát elég durva. Meg írjatok még többen.


Igen,bocsi elírtam 2 t kellett volna.

2021. ápr. 19. 09:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Együtt kell menni, ez a megoldás.
2021. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos itt volt még egy csavar a dologban ő akart gyereket én meg nem.
2021. ápr. 19. 14:34
 10/19 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a kérdést mindig úgy teszik fel, hogy minden részlet benne van:) Lényeges dolgok nem maradnak ki sose:)
2021. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!