Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit javasoltok/ élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok/ élnétek meg/ szólnátok hozzá ha a párotok kimenni külföldre?

Figyelt kérdés

Párom kapott ismerősétől egy ajánlatot, hogy Svájca idénymunka gyümölcs szedésre tudna menni, egy hónapot szeretne menni.

Együtt lakunk, igazából nem tartom vissza azt mondtam ha akar menjen.

Van dolog amire gyűjtene meg van kis adóssága.

Csak rossz lenne ha nem lenne itt. De tudok ez lesz a helyes, hogy menjen, mert máshogy nem tud gyűjteni és csak egy hónapról lenne szó.



2020. febr. 18. 20:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Örülnék, ha menne

(én 4 hétre mentem anno küföldre 21 évesen, az akkori párom (3 éve voltunk akkor együtt) hisztizett, hogy ha elmegyek elhagy, de még 4 év követte a dolgot)

2020. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
Egy hónapon problémázol? Ha ennyit nem bír ki egy kapcsolat, akkor az annyit is ér.
2020. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
19%
Mennék vele és én is keresnék ott munkát.
2020. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány és a férfi párom menne.


Nem egy hónapon " hisztizek" csak tudod akit szeretsz az hiányzik bár lehet te a fogalmat se ismered... Nem tudom minek kell offolni, hogy milyen a kapcsolat 😡😡😡

2020. febr. 18. 21:02
 5/35 A kérdező kommentje:
Én jól keresek és én nem szeretnék menni.
2020. febr. 18. 21:03
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Egy hónap az semmi. :)
2020. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
47%
Én mindenben támogatom a párom, ha el szeretne menni 1 hónapra gyümölcsöt szedni akkor menjen. Tudom, hogy nem csalna meg, azért körülmények se lennének olyanok egy ilyen helyen. Hiányozna persze, de ha ez élete egyik álma akkor menjen. Engem is mindig támogat bármit is találok ki.
2020. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
En voltam mar 5 hetes uzleti uton is 9 ora idoeltolodassal... ki lehetett birni.
2020. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő köszi.

Igen itt nem is arról van szó, hogy megfenyegetem meg kikötözöm meg tuti megcsal.

Csak maga az a hiány érzett, meg mi van vele nehogy baja essen.

Persze menjen, tudom így lesz neki a legjobb. Mert amire gyűjt az a mostani fizujával esélytelen.


Inkább a kérdésem kellett volna máshogy feltenni, hogy bírtátok ki vagy nem tudom.

2020. febr. 18. 21:20
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez instant szakítás. Megvan az esélye, hogy megbeszélje velem és együtt menjünk vagy ne menjünk. De ez a "léptem csá, azért legyél hűséges" dolog rohadt szánalmas. Egy ilyen ember nem tud párban gondolkodni.


Meg nekem nem ér ennyit az a qrva pénz, hogy itthagyjanak.

2020. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!