Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmmel szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szakítottunk már hónapok óta, mégsem hajlandó elköltözni?

Figyelt kérdés

Hiába kértem nem költözik el( vicces és szörnyű egyben). A cuccait nincs szívem az utcára kidobni és a kulcsot elvenni tőle, pedig már csak ezt látom megoldásnak. Már semmit nem akarok tőle, azon kívül hogy normálisan el válljanak útjaink, de egyszerűen nem érti meg. Állítólag túlságosan kötődik hozzám, valójában pedig én vagyok az első párkapcsolata (ő 22éves lány) és csak a megszokottat nem bírja hátrahagyni.

Tanács?

Gondoltam már rá hogy felhozok valami nőt, vagy ilyenek de szívem sincs ilyesmihez.



2021. ápr. 19. 02:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk újrakezdeni, de egyikőnk se volt hajlandó a változásra, amik nehezítik a kapcsolatunkat. én 25f ő 22l
2021. ápr. 19. 02:40
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Ki vagy te Teréz apa? Zárcsere, viszlát. Mikor csenget, kiadod a teli bőröndjét és kéred, hogy üressel jöjjön legközelebb hogy mindig telepakold
2021. ápr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Mond meg neki április 30-ig maradhat,ha ő nem pakol majd te össze szeded a cuccait.

Május 1-én új életet kezdesz,téma lezárva...

2021. ápr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát ilyenek ezek a nők. Azt hiszik hogy majd akkor van vége ha ők aztmondják. HÁT NEM. Zárcsere szevasz. Ha tovább nem hagy jön a rendőr.
2021. ápr. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Dobd ki.
2021. ápr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Meghallgatnám a másik oldalt is
2021. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Tök mindegy a másik oldal ha ez egyik fél szakítani akar. Akkor a csajnak mennie kell. Sőt már rég kellett volna nem hónapokig még ülni a nyakán.
2021. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
Legalább főz, mos, takarít, cidázik?
2021. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én kicsit azt érzem, hogy te sem nagyon akarod elengedni őt. A lány próbálkozik a végsőkig, mert lehet, hogy tényleg szeret is amellett, hogy te vagy neki az első. Én is voltam ilyen helyzetben. Hogy a barátom szakítani akart nagyon és én pedig nem.

Nem lett vége, de nem rajtam múlott. Nyilván én mindent megtettem, hogy folytassuk, de én még vele sem laktam, tehát elég lett volna mindenhol letiltania. Nem tette meg ő sem. Egyrészt ezt neked kell eldönteni, hogy most pontosan mit akarsz. Ha tényleg szakítani akarsz, akkor őszintén üljetek le, beszéld meg vele, hogy szeretnéd ha elmenne és szépen lezárni ezt az egészet. Ha ezek után sem érti meg ( bár egyébként sejtem, hogy volt már ilyen beszélgetés kozottetek ) akkor tényleg csak az marad, hogy hiába sajnálod stb. ki kell raknod.

2021. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hónapokig hogyan tudtok együtt élni? Beszéltek rendesen egymással? Együtt is alszotok? Vagy tényleg csak úgy éltek ott mint pl ha csak barátok lennétek. Mert ha még kb mindig úgy mintha együtt lennétek elég nehéz lesz neki is túllépnie és elhinnie; hogy tényleg vége + neked sem lesz egyszerű következetesebbnek lenned.
2021. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!