Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmmel szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szakítottunk már hónapok óta, mégsem hajlandó elköltözni?

Figyelt kérdés

Hiába kértem nem költözik el( vicces és szörnyű egyben). A cuccait nincs szívem az utcára kidobni és a kulcsot elvenni tőle, pedig már csak ezt látom megoldásnak. Már semmit nem akarok tőle, azon kívül hogy normálisan el válljanak útjaink, de egyszerűen nem érti meg. Állítólag túlságosan kötődik hozzám, valójában pedig én vagyok az első párkapcsolata (ő 22éves lány) és csak a megszokottat nem bírja hátrahagyni.

Tanács?

Gondoltam már rá hogy felhozok valami nőt, vagy ilyenek de szívem sincs ilyesmihez.



2021. ápr. 19. 02:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
#10 nem feltétlenül van úgy ahogy mondod. Tényleg vannak ilyen tutyi mutyi emberek akik annak ellenére hogy szakítani akarnak hordozzák magukban az aggodalmat hogy jaj megbantom a másikat, jaj sajnálom szegényt. Szánalmasak, mert a saját életüket keseritik inkább.
2021. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Határozottság, ne adj választási lehetőséget, jelölj ki egy dátumot, ameddig ki kell költöznie, pont. Pár naponta jelezd felé, hogy komoly a szándékod, érdeklődj talált már valami helyet. Ha ennek ellenére nem cselekszik, nem tudsz mit tenni, kirakod a cuccait a megbeszélt időpontban.
2021. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Mindig van egy olyan zár az ajtómon, amihez az aktuális csajom nem kap kulcsot, épp az effajta esetekre. Szerencsére csak egyszer kerültem ilyen helyzetbe, hetekig ment a műsor, hogy elköltözik-mégsem költözik, a végső megoldás az volt, hogy egyik nap nem engedtem haza, be volt zárva az a harmadik zár. No ekkor kapott észbe és kereste meg az egyik barátnőjét. Néhány óra múlva együtt jöttek el a cuccaiért. Persze én voltam a "patkány", és igazság szerint pocsékul is éreztem magam, mert nem így kellett volna, de hát ilyen esetekben ezt be kell vállalni, nem megy másképp...
2021. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%

8.-vagyok.


Hiába pontoztok le, amit írtam fontos. Mert valóban nem mindegy, hogy csak ott van, és élősködik, vagy rendbe teszi a lakást, és szétteszi a lábát is cserébe.

2021. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Első sorból néztem végig egy ilyen szitut. Nagyon gáz volt! Szakítottak, a csaj nem akart költözni (állítólag nem talált albérletet Pesten), a pasi meg olyan "jótétlélek" volt, hogy nem akarta kidobni, mert jaj, mi lesz szegény nővel. 2 éve ment a kukába: folyamatos lelkiterror, nulla lehetőség új barátnőre. 2 év után összejött egy csajjal. Amikor az exe megtudta, nekiment a 90 kg pasinak, megfenyegette, hogy éjjel leszúrja és magával is végez. 2 gyötrelmes év után a pasi költözött el abból az albérletből, ahol már 10 éve lakott. Egy kabaré volt az egész és beszélünk értelmiségi, több diplomás emberekről.

Legyen annyi tartásod, hogy húzol egy vonalat. Nem szánakozol: megmondod, hogy május 1-ig költözzön, ha nem akar, vagy látod rajta, hogy nem csomagol, akkor szólj a szüleinek, barátnőinek, hogy legyenek kedvesek elvinni a csaj cuccait és után zárat cserélsz. Ennyi. Nem is értem, hogy mit kell ezen rugózni. (mondjuk a nő is elég elmebajos lehet, ha szakítás után még ott akar élni az exével. Ez senkinek sem egészséges.)

2021. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem is kell rögtön zárat cserélni. Osszepakolod a cuccait, kirakod az ajtó elé, belülről bezarod az ajtót és benne hagyod a kulcsot. Nem tud bemenni, kénytelen lesz valahova menni és így észbe kap talán hogy aminek vége annak vége.
2021. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az albérlet eredetileg a tiéd volt vagy közösen kezdtétek bérelni? Vagy ez a te saját házad? Azért szerintem ez is fontos infó.

A szüleivel élt eredetileg a lány?

Ha nem, én mondanám, hogy segítek neki albérletet keresni, de tovább nem lakhat itt.

Nem tudom hol éltek, mennyire könnyű ott lakást szerezni. Annak függvényében szabnám meg a határidőt.

2021. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ÖHm, ha annyira akarnád, hogy kiköltözzön, már rég megoldottad volna.


Gondolom kényelmes, hogy főz meg mos rád... Egyszerű, összepakolod a cuccait és kiteszed az ajtó elé. Felhívod az apját, hogy jöjjön el a lányáért, mert szakítottatok.

2021. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert ezt tudod csak, kidobni a semmibe te kis mocskos f...g
2021. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2021. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!