Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Régen szakítottam a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen szakítottam a barátnőmmel de nem tudom mit tegyek hogy el felejtsem?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem? Most 25 éves vagyok, Szakítottam régen még tini koromban 14 évesen a barátnőmmel , mert féltem hogy el hagy előbb vagy utóbb. ígyhát én tettem meg előbb,el hitettem vele hogy egy másik lány miatt hagyom el így talán könnyebben felejt el ő engem és én is őt.tudom hülyeség volt de tisztában voltam azzal hogy a tini kapcsolatok nagyon rövid életűek, nagyon féltem a csalódástól , most 11 év utánn is érzem hogy szeretem őt ,ez idő alatt voltak barátnőim de ők nem tudták el felejtetni velem őt, próbáltam mindenhogy elfelejteni,pl másra gondolni , munkával is hogy csak a munkára koncentrálok, bulizással ,haverokkal ,más lányokkal stb , és mikor azt hittem hogy el felejtettem őt valahogy újra el kezdtem gondolni rá . Nem azért mert rá akartam gondolni , csak így hirtelen a semmiből elő pattant az emléke hogy milyen jól éreztem magam vele, mit tegyek hogy el felejtsem őt , 10 éve nem megy de nem tudom miért , talán ő az igazi meg kell hogy próbáljam vele újra vagy mi lehet hogy bármi van nem megy a felejtés? Most megint 4 hónapra el tudtam felejteni őt de újra rá gondolok hogy szeretem és hiányzik ,hogy vissza akarom kapni őt. Kérlek a helyes írási dolgok ba ne kössetek bele nem arra vagyok kiváncsi hogy mit írtam rosszul, hanem tanácsokat kérek ,véleményt a témához illően,vajon miért nem tudom őt el felejteni ,ő lenne az igazi csak túl fiatalon ismertük meg egymást vagy mi?
2021. ápr. 13. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Már többször kiírtad ezt a kérdést, rengeteg választ kaptál. Nincs olyan, hogy igazi, csak valaki azzá válhat. 14 évesen szakítottál vele, több mint 10 év alatt rengeteget változnak az emberek, nem is ismered, csak valószínűleg az életbeli sikertelenség elől a múltban keresel vigaszt. Ha úgy érzed képtelen vagy megbírkózni egy múltbeli traumaval, javaslom, hogy fordulj szakemberhez!
2021. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod feldolgozni, ha végre elgyászolod és megbocsátasz magadnak. Ergo nem elmenekülsz, eltereled a figyelmed, hanem beszélgetsz róla akár egy baràttal, akár szakemberrel, akár magad elé képzelsz valakit és neki töviről hegyire elmondasz mindent. Kisírod magad, elgyászolod ugyanúgy, mint amikor valaki meghal. Amíg arra vársz, hogy más elfeledtesse veled, meg elmenekülsz a szembenézés elől, addig nem fog működni, és kísérteni fog.
2021. ápr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 14 éves az nem barátnő, az játszótárs.

Én is emlékszem a "sajátomra", ötven év után is, szóval a felejtés nem opció.

Az érzelmi fejlődésed akadt el kamasz korodban, pszichológus tud segíteni, ha tud.

2021. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!