Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mert műcicit akar csináltatni, nem tudom lebeszélni róla, pedig próbáltam. Észhez fogja téríteni a szakítás?

Figyelt kérdés
Még mielőtt nekem esne bárki, hogy szegénynek joga van megcsináltatni a melleit, ha tök lapos a mellkasa, elmondanám, hogy teljesen normál méretű mellei vannak. Nem is éppen kicsik. Ezért felfoghatatlan (nekem is és a szüleinek is), hogy miért akarja megműttetni magát. Még ha kicsik lennének a mellei, de nem azok. Vagy ha lógnának, de nem is lógnak. Miért akar még ennél is nagyobbat? Az már nem lenne teljesen ízléses. Az anyukája is azt mondta, hogy az már közönséges lenne. De ő az anyjára sem hallgat. Meg rám sem. Bele van őrülve abba, hogy ő nagy cicis nő akar lenni. Tavaly az egyik barátnője nagy méretű implantátumot rakatott be magának, azóta kattog ezen a barátnőm agya. Nem hittem volna, hogy valamikor ő is be akar állni a műnők sorába.

2021. ápr. 7. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon fontos ez neki, akkor nem biztos. Attól függ a műtét vagy ez a kapcsolat fontosabb neki. Ha a műtétet választja, akkor nem illetek össze és ezt sajnos el kell fogadnod,vagy megbarátkozni az új helyzettel.
2021. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Testkepzavaros, biztos jobban akar megfelelni fiuknak.
2021. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Féltékeny lett a barátnőjére és az őt övező figyelemre, nem akar lemaradni mögötte. Úgy látszik az fontosabb neki hogy más férfiaknak megfeleljen mint neked illetve súlyos gondok vannak a fejében úgyhogy érthető valahol, hogy szakítottál vele.
2021. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy leírtad szíve joga hogy megműtteti-e magát, neked viszont szíved joga eldönteni, hogy járni akarsz-e vele. Mondtad neki hogy ezért szakítottál vele? Mert csak akkor van esélye hogy ez ézhez téríti, ha emiatt van.
2021. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha tudja hogy emiatt van


4es voltam

2021. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen szintű bolondériát nem tudsz egy szakítással rendbe rakni.

Főleg, hogy ha fiatal és csinos lesz új pasija gyorsan.

2021. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Én azért el tudnék viselni nagy melleket. Még ha nem is igazi.

De, a mögötte meghúzódó tudattartalom valóban aggályos.

2021. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Hát igen, ez szörnyűség, khm-khm, istenem, bár senki ne csinálná ezt, olyan rossz, khm-khm:


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
A környezetemben, akik megcsináltatták a mellüket, azóta mást is megcsináltattak magukon. Olyan ez, mint a tetoválás, egyszer elkezded és nem tudod abbahagyni.
2021. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog észhez térni, de te is jobban jársz, ha otthagyod. Értelmes nő nem csináltat magának műmellet, hacsak nincs valami nagyon nyomós oka rá.
2021. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!