Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent az exem részéről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az exem részéről, hogy nem haladtunk a kapcsolatban és leragadtunk egyhelyben?

Figyelt kérdés
Másfél évet együtt voltunk, ebből fél évet egyutt eltunk szinte. Miben kellett volna haladnunk? Hogy ertette vajon? Huszonevesek voltunk tehat meg idonk is volt rendesen. Én vagyok a nő.

2021. ápr. 19. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen általános közhelyek, meg lepattintó szövegek szerintem. Ha annyira haladni akart, akkor közölje veled, hogy mit hogyan szeretne, nem utólag kell vagdalózni, hogy nem haladtunk semerre. Szerintem.
2021. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem kerted meg a kezet,nem iparkodtal h hazra legyen penz,nem ajandekoztad meg egy gyerekkel,nem mutattad ki a szereteted,nem vitted el nyaralni.
2021. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Lerázós duma.
2021. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy sablon duma ne vedd magadra nyugi sok ember ugyan ezt meg kapta már.
2021. ápr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Posványnak érezte a kapcsolatot, beleuntatok a hétköznapokba, rutinná vált minden. Magyarul megunt, csak szebben akart fogalmazni, hogy ne bántson meg nagyon.
2021. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 Az megvan, hogy a kérdező a nő? Kérje meg ő a kérdező kezét, ha férfinek érzi magát.
2021. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megunt, majd visszakapja talán a sorstól. Aki megcsalja átveri majd izgalmasabb lesz az ilyen fajtának.
2021. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sablon duma, az embernek vannak céljai az életben.

Egy párkapcsolatban pedig jogos igény, hogy fejlődjön a kapcsolatunk, egyre közelebb kerüljünk egymáshoz érzelmileg. Természetes igény, hogy együtt építsük a közös életünket, gondolok itt például az együttélésre. Másfél éves kapcsolatban szerintem a családalapítás még korai, de ilyenkor már lehet félretenni, vagy legalább csak tervezni a jövőt. Gondolom, nem akar senki még 4-5 év után is anyuci mellől eljárni randizni.


Mindezt úgy mondom, hogy én voltam olyan világi lúzer, hogy 5 évig elviseltem, hogy exem a saját életéért sem vállalt felelősséget, nem még a közös jövőnkért. Bárcsak ne adtam volna ennyi esélyt.

2021. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!