Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjem meg a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjem meg a szakítást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párommal már annyi volt a veszekedés az utobbi időben, hogy én már nem tudom mit érzek. Próbáltam megbeszélni hátha jobb lesz de abból is csak veszekedés lett. Már ott tartok hogy szakítanék, de a negatív érzések ellenére a közös emlékek miatt nem tudom meglépni. Vagy ha volt rá próbálkozásom az se sikerült mert nem hagyja, azt mondja jobb lesz, de nem látja hogy szenvedek ettől az egésztől. Már nem tudunk normálisan se beszélgetni, mert valamiből folyton vita lesz. Úgy érzem hogy ezt már nem bírom, de vannak dolgok amik még összekötnek. Mit tegyek? Kérlek a negatív válaszoktól kíméljetek, már így is padlón vagyok.

2021. ápr. 19. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Együtt is éltek?
2021. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2021. ápr. 19. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt igy mondd el neki, es a vegen tedd hozza : ne haragudj kati, en ugy erzem mindent megprobaltam hogy rendbe hozzuk, de mar nem tudjuk egymast boldogga tenni, jobb lesz mindkettonknek ha szetvalunk, eg veled.
2021. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor viszont kisebb a baj ha nem éltek együtt.


Igen ezt így mond el neki a végén pedig énekeld el neki, hogy "ugye mi jó barátok leszünk, óóóóó ugye mi jó barátok leszünk...."

2021. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Hatalmas lehet a kotelek, ami miatt nem tudsz kilepni egy tavkapcsolatbol. Civilizaltan ugy szokott menni, hogy elmondod mit erzel, majd megkered, hogy tobbet ne keressen. Nem civilizaltan letiltod es akkor nem fog tobbet keresni. Ha a senvelgest akarod folytatni, akkor fenntartod a kapcsolatot es uszol az onsajnalatban. Melyik szerinted a nyero?
2021. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme így, jobb nem lesz csak rosszabb.
2021. ápr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!