Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha megrekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megrekedtem?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy fél év alatt már el tudok jutni arra a pontra, hogy nem fáj már, hogy szakítottunk az exemmel.

Megcsalt engem és azóta az utódommal van.

Nem tudok nem gondolni erre, amikor magányosnak érzem magam. Irigy vagyok rájuk, pedig tudom, hogy nincs okom erre, mert még pár hete is engem keresett, hiába tiltottam le mindenhol, megtalalta a módját. Tehát gondolom, hogy nem annyira boldog (ő sem).

Ugyanakkor tudom, hogy nekem attól nem lesz sem jobb, sem rosszabb, hogy ő boldog vagy sem. Próbáltam már úgy is hozzáállni, hogy mindazok ellenére, amit tett, ő is megérdemli a boldogságot, ha mellettem nem volt az. Nem nézegetem őt, őket sehol. Próbálok nem gondolni rá és rájuk. De egyszerűen a gyengebb pillanataimban nem megy. Én is úgy szeretnék esténként hozzábújni valakihez. Jól esne, ha tőlem is megkérdezné valaki a nap végén, hogy hogy telt a napom és hogy érzem magam. És ilyenkor szívfacsaró érzés, hogy ezt ő már mástól kérdezi, máshoz bújik oda, pedig ő volt a szemét. Engem meg "itt hagyott" egyedül (én küldtem el, oké, de mit tehettem volna?), amikor pont egy nagyon nehéz időszakomban voltam. Mind a munka, mind lakhatási szempontból összejött minden és egy hozzátartozóm gyászolása közepén voltam. Épp, hogy meghalt, ő meg támogatás helyett kiszemelt egy új áldozatot.

Vannak barátaim meg hobbijaim, de ez nekem nem elég. Nem tudok boldog lenni és nem tudok nem irigykedni, hiába telik az idő. Azt hittem, eddigre rég túl leszek rajta, olyan szempontból, hogy legalább nem fog már fájni. De az az igazság, hogy még mindig rettentően fáj és igazságtalannak tartom ezt az egészet. Mi segítene ezen? :(


2021. ápr. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az segítene, ha továbblépnél. Kezdj el ismerkedni, aztán ha találsz valaki olyat, az elfelejteti veled az exed, plusz megadja neked azt, amire vágysz: lesz kihez hozzábújni stb stb
2021. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam ismerkedni, de nem megy. Neten lenne lehetőségem, de neten nem fog meg senki és kedvem sincs újra meg újra lefutni ugyanazokat a köröket egyelőre.
2021. ápr. 21. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha nincs más, akkor vagy kedvet kapsz hozzá, és tovább próbálkozol, vagy akkor ennyi, VAGY vársz, amíg kinyitnak a dolgok, aztán ismerkedhetsz úgymond élőbe.
2021. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2021. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mennyi ideig tartott a kapcsolat?
2021. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok és 8 évig tartott.
2021. ápr. 21. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor fel ev az semmi... adj magadnak időt.. többször leszel jobban, majd újra szarul. Csak ne engedd neki, hogy az eletedben maradjon. Legalábbis addig, amíg jobban nem leszel. Nem kell ő már oda..
2021. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!