Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szakítás után megrekedtetek az egyik fázisban hónapokra? Örökre itt fogok ragadni?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a szakaszok a szakítás után: Tagadás, Harag, Alkudozás, Depresszió, Elfogadás.


8 hónapja szakított velem a barátom (előtte hónapokig tönkretette az önbizalmam, aztán zaklatott, fenyegetett, rendőrségi ügyek voltak, borzalmas volt), és még mindig csak a második szakaszban tartok.


Olyan dühös vagyok, ha eszembe jut, amiket tett, hogy könnyezni kezdek az utcán is akár, és görcsbe rándul a kezem.


(elterelem a figyelmem, járok koncertekre, dolgozni, szabadidőmben is eljárkálok, néha fiúzom is már, de a hangulatom ugyanolyan spleen marad)


Ti voltatok ilyen helyzetben? Türelmesen várni kell gondolom, majd az idő segít...:/


27l


2014. júl. 30. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

én egy hülye tiniszerelem miatt 7 évig voltam depressziós, szóval az idő és egy kis segítség megoldhatja a problémát...


21F

2014. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Az idő a legjobb orvos, de nem kell erre éveket várnod. Nem tudom én se, hogy mi a tuti tipp, de nekem is kellett azért 1,5 év mire le tudtam zárni.

Meg kell szakítani minden kapcsolatot, ne is hallj róla, ne keressétek egymást. Azt hiszem ezzel a haraggal kellene valamit kezdeni, valahogy leépíteni, hogy a végső állomás a megbocsátás lehessen. Nem a felejtés, mert azt nem lehet, de az elengedés, hogy ennek már vége van, és tudom nehéz ha a másik nem kér bocsánatot, vagy ha mégis, akkor se őszinte, sőt még ha az is, akkor is nehéz kimondani hogy nem haragszunk.

Az önbizalommal kapcsolatban sokan a sportra esküsznek, az adhat valamit, aztán soksok program, célok, munka, ezekbe kell jobban beletemetkezni.

Aztán lehet hogy lesz majd egy holtidőszak amikor kevesebb az elfoglaltság és még visszajön, bár erre nem vennék mérget, csak nálam így volt, de akkor aztán ki is jött minden, és azzal vége is lett.

A fiúk is segítenek. Nem kell belemenni semmibe ha nem akarod, nekem se ment sokáig, mert folyton csak hasonlítgattam, de szerintem jó is a külön töltött idő, mert fejlődik közben az ember személyisége is, amíg mindent feldolgoz az nem kis idő, de újult erővel már másképp fogsz látni 1-2 dolgot.


Bocsánat ha nagyon nagy összevisszaságot írtam, remélem azért valami hasznos belőle.

2014. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kirívó esetekben szakember segítsége is elkelhet.
2014. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanazt írhatnám szinte teljesen, mint a kettes válaszoló
2014. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!