Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az emberek 10 év alatt önmaguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek 10 év alatt önmaguk szöges ellentétévé változni?

Figyelt kérdés
10 év “jártam” egy lánnyal, 17 volt, azt mondta hogy neki semmiképp nem lesz gyereke, és házasodni sem akar. Neki fontos volt a jó szex. Erre most 27 évesen férjnél van, és terhes a második gyerekével. Mi történhetett? És a jó szex, meg ilyesmi?

2021. ápr. 24. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tízen évesen még gyermek, húszon évesen pedig már megkomolyodott, és családalapítási korba került.

A jó szexet nem zárja ki a házasság!

De ezt tényleg magyarázni kell?

2021. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a konkrét esetben szerintem nem a szöges ellentétévé vált, hanem kamaszlányból felnőtt nővé.


Az meg természetes, hogy a különböző életszakaszainkban mást akarunk, mást tartunk fontosnak.


"És a jó szex, meg ilyesmi?"


Az valószínűleg most is fontos neki.

2021. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nekem azt mondod, hogy még mindig ugyanolyan vagy, mint amilyen 17 éves kölyökként voltál, azzal csak magadat égeted, de elég rendesen.
2021. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bazky, az én gyerekeim 30 éve mindig beszartak a pelenkába, húsz éve meg már nem.
2021. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Durr egy pofon!

-Honnan tudod Te hogy milyen az a jó szex?

2021. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!