Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik szakitottak a párjukkal bármilyen indok miatt és utána újra egymásra találtak?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy újra egymásra találtak és x időre újra együtt voltak. Hanem akik azóta is boldog kapcsoaltot alkotnak. Mert meg tudták oldani a gondokat.

Ha igen a tapasztalatokat le tudnátok irni? Mennyi ideig voltatok külön? És miért döntöttetek úgy hogy megbántátok és igenis nektek ő kell?


2021. ápr. 29. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyjából fél évig voltunk külön, nálunk az új élethelyzet volt a gond, diákként jöttünk össze, aztán amikor mindketten elkezdtünk dolgozni túl hirtelen, túl sok változás volt és nehezen alkalmazkodtunk egymáshoz, ebből voltak a feszültségek. Külön mentünk mindenki rendezte a saját életét, kialakítottuk a napi rutinunkat önállóan és amikor már mentek könnyen a mindennapok, akkor jött az érzés, hogy hiány vna az életemben, és kell nekem. És úgy tűnik ez kölcsönös volt, mert aztán újra egymásra találtunk és már öt éve együtt vagyunk.


Van az az élethelyzet vagy szituáció, hogy az embernek jobb ha cska magával foglalkozik, akár ja ilyen munka miatt, vagy csak az egyik fél nem nőtt még fel és magával is kéne foglalkoznia, de nem feltétlenül jut erre annyi idő egy kapcsolatban. A lényeg, hogy miután az új élethelyzetet megszoktad, kellő időt töltöttél az önfejlesztéssel csak utána gondold végig, hogy ő kell-e vagy csak az ismerős biztonság.

2021. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Felmelegítve csak a káposzta jó...
2021. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen a párom életébe történt egy családi válság és én nem álltam mellette úgy ahogy kellett volna, ahogy ő tette értem és csalódásában eltaszított magától és szakítottunk. 4 hónapig szenvedtem mert homokba dugtam a fejem, hogy neki volt igaza és én nem támogattam úgy ahogy azt a szebb napokon ígértük egymásnak...Beláttam, hogy megfutamodtam pedig nagyon szerettem és hagytam a befolyásolásnak. A barátnőimmel eljártam bulizni, próbáltam ismerkedni de nem volt olyan már semmi. Én kerestem meg és elmondtam neki őszintén amit érzek és gondolok. Nehez út vezetett hozzá vissza de mindent megért. 4 éve vagyunk együtt és van egy kislányunk.:)
2021. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen szakítottunk mert külön egyetemre mentünk és nagy volt a távolság. Aztán kb 6-7 évvel később a szülővárosunkban összefutottunk, előbb csak barátok lettünk majd házasok :)
2021. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem most hagyott el pár hete a nő. Konkrétan 4500ft az indok de aztán mar mindenbe bele kötött de en nem bánnám ha idővel ujra együtt lennénk. Persze mert ilyen okból szakítani az nekem kissé vicc. Egyebk volt hasonló újra ossze jöttünk úgy 6 hónappal később s még 3 evig együtt voltunk. Aztán meglopott pénzzel hat annak anno ezért lett vége.
2021. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!